Zbąszyń: Letni aerobik na plaży miejskiej "Łazienki" - 09.06.2021 [Zdjęcia]

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
Letni aerobik na plaży cieszy się dużym powodzeniem, zwłaszcza wśród pań. Niezawodnie stawiają się przy scenie w "Łazienkach",aby wspólnie ćwiczyć Dorota Michalczak
Letni aerobik na plaży miejskiej "Łazienki".W środę 9 czerwca, odbyły się pierwsze w tym roku, zajęcia letniego aerobiku na świeżym powietrzu. Jest to już piąta edycja wydarzenia organizowana przez Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Treningi prowadzi instruktorka fitness Emilia Wawrzyńska - Trener Personalny /EMI Fit – Studio.. Zobacz jak było dzisiaj na plaży.

Letni aerobik na plaży miejskiej "Łazienki" - 09.06.2021

Letni aerobik na plaży miejskiej "Łazienki"

W środę 9 czerwca, odbyły się pierwsze w tym roku, zajęcia letniego aerobiku na świeżym powietrzu. Jest to już piąta edycja wydarzenia organizowana przez Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Treningi prowadzi instruktorka fitness Emilia Wawrzyńska - Trener Personalny /EMI Fit – Studio.

Przy niezbyt szybkiej muzyce około 50 pań, wykonywało proste, chociaż męczące ćwiczenia. Jak nam powiedziała trenerka zawsze z bijącym sercem oczekuje na przyjście pań. Cieszy ją fakt tak dużego zainteresowania tą dziedziną sportu wśród pań, które jeszcze nigdy nie zawiodły. Kolejne zajęcia w środę, i tak co tydzień o godz 19. panie będą się spotykały przy scenie na plaży. Letni aerobik potrwa do końca wakacji.

Letni aerobik na plaży miejskiej "Łazienki"

Zbąszyń: Letni aerobik na plaży miejskiej "Łazienki" - 09.06...

Zbąszyń: Muzyczne Łazienki - koncert na trawie, przy grzybku...

Zbąszyń miasto nad jeziorem Błędno. Najpiękniejsza plaża, sł...


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: dorota.michalczak@polskapress.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Wideo

Dodaj ogłoszenie