Płomień Przyprostynia – Patria Buk 3:1

Płomień Przyprostynia
W sobotę 10 sierpnia Płomień podejmował na boisku w Przyprostyni, beniaminka Patrię Buk. Był to ostatni mecz dla Jana Zimnego w brawach Płomienia (140 meczy – 29 bramek). Przed meczem Przemysław Borkowski oraz kierownik drużyny Henryk Kuchta w imieniu całej społeczności Płomienia, podziękowali zawodnikowi za godne reprezentowanie klubu.

Faworytem tego meczu byli zawodnicy Piotra Cenina i też tak wyglądało na boisku. W 32 minucie po podaniu Krzysztofa Fleischera, bramkę trafia Łukasz Rogowski i do przerwy Płomień prowadzi 1:0. Przerwa jakby uśpiła zawodników Płomienia, którzy za spokojnie wyszli na boisko i pozwoliło to zawodnikom z Buku dojść do głosu i w 54 minucie Maciej Pierzyński pokonuje Jakuba Borkowskiego. Szybka reakcja na boisko wydarzenia i na boisku melduje się debiutant Mykhailo Dychko i w 57 minucie asystuje przy bramce Łukasza Rogowskiego. Sześć minut później z lewej strony boiska Szymon Juszczak dośrodkowuje w pole karne, a Mariusz Połomka ustala wynik meczu na 3:1.