Gmina Zbąszyń. Festyn – Szczepimy się z Kołem Gospodyń Wiejskich Chrośnica!

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
Gmina Zbąszyń. Festyn – Szczepimy się z Kołem Gospodyń Wiejskich Chrośnica! Koło Gospodyń Wiejskich w Chrośnicy, skorzystało z pomocy finansowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, na realizację bezpłatnego festynu mającego na celu wsparcie lokalnej społeczności w zakresie dostępności szczepień przeciwko COVID-19.

Gmina Zbąszyń. Festyn – Szczepimy się z Kołem Gospodyń Wiejskich Chrośnica!

Koło Gospodyń Wiejskich w Chrośnicy, skorzystało z pomocy finansowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, na realizację bezpłatnego festynu mającego na celu wsparcie lokalnej społeczności w zakresie dostępności szczepień przeciwko COVID-19.

Szczepimy się

W związku z tym, KGW zaprasza wszystkich mieszkańców do skorzystania ze szczepień bez rejestracji, jednodawkową szczepionką Jonson&Jonson przeciwko COVID-19, podczas festynu, który odbędzie się przy sali wiejskiej w Chrośnicy w niedzielę - 15 sierpnia 2021 r. w godz.14 do 19.

Szczepimy się z Kołem Gospodyń Wiejskich Chrośnica!

Program festynu:

  • Gry i zabawy dla dzieci
  • pokazy ratownictwa medycznego
  • degustacja potraw KGW
  • biesiada z oprawą muzyczną
  • strefa gastronomiczna

Dla osób, które zaszczepią się na festynie - upominek.

Podczas festynu prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację i leczenie Mai Tomczak, chorej na SMA.

Festyn zostanie zorganizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW. Za zrealizowanie jednego festynu informacyjnego można otrzymać 8 tys. zł. Wysokość tego wsparcia nie zależy od liczby osób zaszczepionych podczas takiego wydarzenia. Natomiast dodatkowe pieniądze - wyliczane na podstawie liczby zaszczepionych, można będzie otrzymać, gdy szczepieniu podda się co najmniej 100 osób.
Patronat honorowy nad programem wspierania szczepień #SzczepimySię z Kołem Gospodyń Wiejskich, objął premier Mateusz Morawiecki.


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: dorota.michalczak@polskapress.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Wideo

Dodaj ogłoszenie