Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na 5.Turniej Tenisa Ziemnego im. Stanisława Kluja [Zdjęcia]

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na 5.Turniej Tenisa Ziemnego im. Stanisława Kluja.

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na 5.Turniej Tenisa Ziemnego im. Stanisława Kluja

Turniej odbędzie się na kortach tenisowych przy ul. 17 Stycznia, w sobotę 13 czerwca 2020, godz. 10.00 Zgłoszenia zawodników przyjmowane są wyłącznie elektroniczne, do środy 10.06.2020 do godziny 12.00 na adres centrumsportu-zbaszyn@wp.pl

REGULAMIN 5. TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO IM. STANISŁAWA

Cel imprezy
- Popularyzacja tenisa ziemnego w środowisku zbąszyńskim
- Uczczenie pamięci wieloletniego działacza sportowego – Stanisława Kluja

Organizator
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Termin i miejsce
Turniej odbędzie się 13.06.2020 r. o godzinie 10.00 na kortach, przy ul.17Stycznia w Zbąszyniu

Zasady uczestnictwa
Zgłoszenia zawodników wyłacznie elektroniczne do dnia 10.06.2020 do godziny 12.00 na adres centrumsportu-zbaszyn@wp.pl
Sposób przeprowadzenia turnieju
System rozgrywek w każdym turnieju zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń

Nagrody
Za zajęcie miejsc I - IV puchary
Postanowienia końcowe
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników oraz za urazy i kontuzje powstałe w trakcie trwania imprezy,
- Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zawodnicy dokonują we własnym zakresie,
- Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki na terenie obiektu,
- Uczestnik turnieju lub rodzic/opiekun prawny osoby niepełnoletniej oświadcza,że zapoznał/a się z treścią regulaminu i w pełni go akceptuje.
- Uczestnik (rodzic/opiekun prawny osoby niepełnoletniej) oświadcza, że na podstawie art. 6 ust. 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) uczestnik zawodów wyraża zgodę na przetwarzanie przez Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu niżej wymienionych danych osobowych: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub pobytu, numer telefonu, adres mail w celu udziału w imprezach sportowych organizowanych przez ZCSTiR w Zbąszyniu, a także w celach promocyjnych i informacyjnych o organizowanych wydarzeniach.
Na podstawie art. 6 ust. 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) uczestnik zawodów wyraża zgodę na przetwarzanie wizerunku w postaci wykonywania zdjęć indywidualnych oraz grupowych z wizerunkiem i ich zamieszczaniem:
a) na stronach internetowych i profilach facebook prowadzonych przez ZCSTiR w Zbąszyniu ( profil ZCSTiR ), b) publikacji prasowej wizerunku w gazetach, c) przekazach telewizyjnych. Na podstawie art. 12-22 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
Administrator Danych Osobowych (Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji) informuje Panią / Pana, iż:
1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu, ul. Mostowa 10a, 64-360 Zbąszyń.
2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych (IOD) w ZCSTiR w Zbąszyniu pełni Funkcję Inspektora Ochrony Danych (IOD) w ZCSTiR w Zbąszyniu pełni Maciej Ziegler, kontakt telefoniczny: 68 38 66 009, mail: m.ziegler@zbaszyn.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
3. Celem przetwarzania Pani /Pana danych osobowych jest Pani/Pana jest zapewnienie sprawnej organizacji imprezy sportowej w której będzie Pani / Pan uczestniczył.
4. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane w ZCSTiR w Zbąszyniu przez okres nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania (20 lat) licząc od dnia zakończenia imprezy w której Pani/Pan uczestniczył.
5. Pani / Pana dane osobowe i wizerunek są udostępniane - na stronie centrumsportu-zbaszyn.pl oraz prowadzonych przez ZCSTiR profilach facebook (profil ZCSTiR) oraz w przekazach telewizyjnych, internetowych oraz w prasie.
6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest wymogiem udziału Pani/Pana w imprezie sportowej w której będzie Pani/Pan uczestniczył.
8. Posiada Pani/Pan prawo do:
a) żądania od Administratora - Dyrektora ZCSTIR w Zbąszyniu - dostępu do swoich danych osobowych, b) prawo do sprostowania danych,
c) prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”),
d) prawo ograniczenia przetwarzania,
e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
f) prawo do przenoszenia danych,
g) prawo do tego, by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.
Uczestnik lub rodzic/opiekun prawny osoby niepełnoletniej oświadcza, iż został/a pouczony/a należycie o przysługujących uprawnieniach w zakresie możliwości wglądu do gromadzonych danych osobowych oraz o możliwości ich uzupełniania oraz żądania sprostowania w razie stwierdzenia, że dane te są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.

Przetwarzanie danych, o których mowa w ust. 2 niniejszego paragrafu w związku z udziałem w zawodach obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje – w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt. Organizator ma również prawo opublikować imię i nazwisko uczestnika wraz z jego datą urodzenia, nazwą klubu i miejscowością, w której zamieszkuje, na liście startowej zawodów oraz w wynikach zawodów publikowanych w mediach i w internecie. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w zawodach.
- Organizatorzy pozostawiają sobie prawo ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu oraz rozstrzygania kwestii spornych nie objętych regulaminem.

Życzymy wszystkim osiągnięcia jak najlepszych wyników sportowych w duchu zdrowej rywalizacji na korcie.

Informacja ze strony ZCSTiR

Ekstraklasa: Legia zdobędzie mistrzostwo w Poznaniu?

Wideo

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3