Zbąszyń: Wybieramy ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI. Zobacz zdjęcia dzieci z gminy Zbąszyń

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Nadesłane w ramach akcji ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI
Zbąszyń: Wybieramy ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI. Zobacz zdjęcia dzieci z gminy Zbąszyń. Rozpoczął się tegoroczny plebiscyt „Głosu Wielkopolskiego” ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI. Tworzymy wielką świąteczną galerię zdjęć dzieci z Wielkopolski! Spośród maluszków, dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybiorą dzieci, które trafią na okładki świątecznego i noworocznego wydania gazety. Zobaczcie kto już wystartował w naszej zabawie z gminy Zbąszyń.

Zbąszyń: Wybieramy ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI. Zobacz zdjęcia dzieci z gminy Zbąszyń

Rozpoczynamy tegoroczną edycję naszej tradycyjnej świątecznej akcji. Co roku okładki świątecznego i noworocznego wydania naszej gazety zdobią zdjęcia dzieci naszych Czytelników.

W tym roku będą to okładki szczególnie wyjątkowe - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji "Świąteczne Gwiazdeczki". - Wszak w minionych miesiącach niestety więcej było smutnych, niż radosnych informacji na pierwszej stronie gazety. W świątecznym czasie radość i uśmiech przyniosą piękne zdjęcia najmłodszych. Taka publikacja to piękna rodzinna pamiątka.

Wszystkie przesłane zdjęcia, ukażą się w gazecie

Na nasze łamy trafią wszystkie zdjęcia przesłane w ramach akcji. Ukażą się one w poniedziałek, 7 grudnia w specjalnym, mikołajkowym dodatku Głosu Wielkopolskiego. Nasi Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze fotografie osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, głosując w trzech kategoriach: maluszki do 2 roku życia, dziewczynki i chłopcy.
MY PREZENTUJEMY ZDJĘCIA WSZYSTKICH DZIECI ZGŁOSZONYCH Z TERENU GMINY ZBĄSZYŃ w kolejności od tych, które dotąd zdobyły najwięcej głosów.

SZCZEGÓŁY DOTYCHCZASOWEGO GŁOSOWANIA ZNADZIECIE TUTAJ

Na okładki gazety trafią dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa (biorąc pod uwagę wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach). Wezmą one udział w dodatkowej sesji fotograficznej. Wspólne zdjęcie dziewczynki i chłopca ukaże się na pierwszej stronie gazety grudniu w świątecznym wydaniu, a zdjęcie maluszka ozdobi okładkę noworocznego wydania gazety w 2021 roku.

Twoje dziecko może też zostać, gwiazdą kampanii reklamowej

W tym roku akcja Świąteczne Gwiazdeczki jest prowadzona w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją dodatkowy, ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu. Dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Uśmiech Dziecka, która będzie realizowana z okazji Dnia Dziecka w 2021 roku.
Kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób!. W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej jego rodzice otrzymają honorarium w wysokości 2000 złotych, a laureaci pierwszych trzech miejsc w finale otrzymają dodatkowe nagrody.

Czekają nagrody

W każdym mieście i powiecie dziewczynka oraz chłopiec, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • zaproszenie na profesjonalną, rodzinną sesję zdjęciową
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI", który w grudniu będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • pamiątkowy egzemplarz gazety
 • voucher dla rodziców na specjalny personalizowany album na zdjęcia z imieniem dziecka. To będzie wyjątkowa pamiątka wykonana na zamówienie.
 • pluszowego renifera z serii związanej z akcją Świąteczne Gwiazdeczki
 • worek do kolorowania
 • zestaw książeczek dla dzieci

Atrakcyjne nagrody czekają także na dzieci, które zdobędą drugie i trzecie miejsce w powiatach i miastach

SZCZEGÓŁY ZNAJDZIECIE TUTAJ

Nagrody główne

Na maluszki, dziewczynki i chłopców, którzy zdobędą najwięcej głosów w rankingu regionalnym, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, czekają główne nagrody w naszej akcji.
I miejsce w rankingu wojewódzkim

 • publikację zdjęcia na okładce specjalnego dodatku "ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI"
 • kartę podarunkową na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych
 • voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z
 • ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka!
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii Maluszki, Dziewczynki lub Chłopcy

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Dodaj ogłoszenie