Zbąszyń: Spotkania artystyczne Experyment Festival'21 - Nowa Dekada 3 -11 lipca 2021

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
Spotkania artystyczne Experyment są cylkicznym wydarzeniem odbywającym sie w Zbąszyniu, w pierwszej połowie lipca.
Spotkania artystyczne Experyment są cylkicznym wydarzeniem odbywającym sie w Zbąszyniu, w pierwszej połowie lipca. Zbąszyńskie Centrum Kultury
Zbąszyń: Spotkania artystyczne Experyment Festival'21 - Nowa Dekada 3-11 lipca 2021

Zbąszyń: Spotkania artystyczne Experyment Festival'21 - Nowa Dekada 3-11 lipca 2021

W dniach od 3 do 11 lipca trwały spotkania artystyczne Experyment Festival'21 - Nowa Dekada. Międzynarodowe Spotkania Artystyczne "Experyment" były spotkaniami artystów i grup artystycznych, podczas których uczestnicy spotkań mieli okazję pokazać produkcje lub projekty artystyczne z niemal każdej dziedziny sztuki.

Dziewięciodniowe wydarzenie zorganizowane przez Zbąszyńskie Centrum Kultury rozpoczęto sobotnią i niedzielną premierą spektaklu teatru „S” pt. „ Kontinuum ”. W dniach 15 i 19 sierpnia z tym samym spektaklem teatr wystąpi na Festiwalu w Kopenhadze.

Podczas spotkań przygotowano zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które odbywały się w DDO Senior-Wigor, ZCK, domu katolickim, kazamatach, galerii Baszta , kinie za rogiem oraz w plenerze.

Spotkania artystyczne Experyment Festival'21

Dorośli zbąszynianie mieli okazję rozpocząć przygodę z jogą, poznać korzyści płynące z codziennego medytowania, czy w pełni być świadomymi swojego oddechu? Dzieci brały udział w muzycznej przygodzie, przygotowaniu zielnika, budowały hotel dla owadów, robiły kukiełki ze skrawków materiału wsłuchując się przy tym w niesamowite powieści.

W godzinach popołudniowych i wieczornych odbywały się wystawy, koncerty, spotkania teatralne. Chociaż nie sposób tutaj wymienić wszystkie wydarzenia, miłośnicy spotkań artystycznych Experyment Festival'21 - Nowa Dekada, mieli w czym wybierać.


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Wideo

Materiał oryginalny: Zbąszyń: Spotkania artystyczne Experyment Festival'21 - Nowa Dekada 3 -11 lipca 2021 - Zbąszyń Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie