Zbąszyń: Kurs podstawowej nauki pływania dla dzieci i młodzieży

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
Przez trzy tygodnie będą doskonalić swoje umiejętności pływackie, pod czujnym okiem instruktorów. Kurs podstawowej nauki pływania dla dzieci i młodzieży
Przez trzy tygodnie będą doskonalić swoje umiejętności pływackie, pod czujnym okiem instruktorów. Kurs podstawowej nauki pływania dla dzieci i młodzieży Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
Zbąszyń: Kurs podstawowej nauki pływania dla dzieci i młodzieży.

Zbąszyń: Kurs podstawowej nauki pływania dla dzieci i młodzieży

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu, wzorem lat ubiegłych zorganizowało w lipcu, trzytygodniowy bezpłatny kurs nauki pływania. Kurs skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat, rozpoczynających przygodę z pływaniem.

Do nauki pływania lub doskonalenia swoich umiejętności, w dniu rozpoczęcia kursu (poniedziałek) na plaży zgłosiło się dziewięcioro chętnych dzieci.
Zajęcia rozpoczęto od zapoznania z bezpiecznym zachowaniem nad wodą.

Wejście do wody poprzedziła rozgrzewka

Początkowo po wejściu do wody na twarzach dzieci malowały się pewne obawy, jednak już po zamoczeniu w jeziorze szybko okazało się, że zetknięcie się z dużą woda nie jest takie straszne. Dzieci oswoją się z wodą i nabędą pewności siebie, poznają podstawowe techniki i ruchy, które wprowadzą je w świat dalszej nauki pływania.

Instruktorzy pływania Łukasz Woźny i Łukasz Krzyżański, cały czas będą szkolić umiejętności pływackie dzieci i dbać o ich bezpieczeństwo. Kurs trwa codziennie od poniedziałku do piątku, do 30 lipca, i można jeszcze dołączyć do grona uczących się pływać.


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Wideo

Dodaj ogłoszenie