Zabójstwo w Dakowach Mokrych! Antyterroryści zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie zbrodni! NOWE INFORMACJE [ZDJĘCIA]

Jakub Czekała
We wtorek około godziny 20 opaleniccy strażacy zostali zaalarmowani do oświetlenia miejsca policyjnych działań w Dakowach Mokrych.

Okazało się, że w miejscowości, na ulicy Szkolnej pracuje grupa dochodzeniowo - śledcza.

Naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu Sławomir Mikułko powiedział nam tylko, że znaleziono zwłoki mężczyzny, a zgon nastąpił nagle. Dodał, że na miejscu trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn śmierci mężczyzny.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna miał zostać ugodzony nożem, co miało doprowadzić do jego śmierci.

AKTUALIZACJA

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że potencjalny sprawca zabójstwa zabarykadował się w swoim domu. Może być uzbrojony. Do Daków Mokrych jedzie specjalna jednostka antyterrorystyczna z Poznania, która ma dokonać zatrzymania mężczyzny.

AKTUALIZACJA 2

Z naszych informacji wynika, że mężczyzna, który zabarykadował się w mieszkaniu, został obezwładniony i zatrzymany przez antyterrorystów.

AKTUALIZACJA 3


Udało nam się potwierdzić, że ofiarą był 61-letni mieszkaniec Daków Mokrych, z kolei osoba podejrzewana o możliwe dokonanie zbrodni, to obywatel Holandii, który od kilku lat również mieszkał w miejscowości.

- W związku z całą sprawą został zatrzymany obywatel Holandii, który w momencie zatrzymania znajdował się pod wypływem alkoholu. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności całego zdarzenia - powiedziała nam sierżant sztabowa Joanna Jerzewska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

Mieszkańcy miejscowości są wstrząśnięci: - Te wtorkowe sceny, to jak z amerykańskich filmów. Krzyki, huki, wystrzały, aż ciarki przechodziły. Kto by przypuszczał, że w naszej miejscowości dojdzie do takich wydarzeń - usłyszeliśmy od mieszkańców.

Więcej już we wtorek 9 października w Tygodniku Dzień Nowotomysko - Grodziski.

Wideo

Dodaj ogłoszenie