Wspominamy zakończenie roku szkolnego 2016/2017, w zbąszyńskim gimnazjum [Fotorelacja]

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
W hali sportowej "Zbąszynianka" odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017 zbąszyńskiego gimnazjum. Miniony rok szkolny podsumował dyrektor Łukasz Woźny. Najlepszych uczniów wyróżniono i nagrodzono.

Wówczas pisaliśmy

Tradycyjnie Burmistrz Zbąszynia przyznał wyróżnienie w kategorii Najlepszy Absolwent i Najlepszy Uczeń.
W tym roku burmistrz postanowił wyróżnić z naszej szkoły jednego ucznia z klas I-II i aż trzech absolwentów klas trzecich:
Najlepszym Uczniem został Michał Szelzchen kl. IIB (5,44)

Najlepsi Absolwenci zostali:
Patrycja Tomaszewska kl. IIIE (5,72)
Gabriela Rożek kl. IIIB (5,67)
Wiktoria Fimińska kl. IIIB (5,61)

Starosta Nowotomyski Pan Ireneusz Kozecki uhonorował absolwenta z najwyższą średnią Olgę Laubę.
Nagrodę wręczył w imieniu starosty Leszek Leśny. Uczennica uzyskała średnią 5,83

Nagrody za udział w konkursach
- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – Wiktoria Fimińska
- Finalistka Wojewódzkiego konkursu z j. angielskiego – Olga Lauba
- Udział w Wojewódzkim konkursie z j. angielskiego – Gabriela Rożek i Wiktoria Fimińska
- Finalistka Wojewódzkiego konkursu z j. polskiego – Olga Lauba
- Finalistka Etapu Centralnego 25 Olimpiady Zdrowego Stylu Życia – Patrycja Tomaszewska
- Finalistki Wojewódzkiego Konkursu „ Nie daj szansy AIDS” – Olga Lauba, Wiktoria Fimińska, Gabriela Rożek
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” - Wiktoria Fimińska i Paweł Kasiński
- I miejsce w konkursie OMEGA oraz uczestnictwo w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym – Wiktoria Fimińska
- Reprezentowanie szkoły w konkursach matematycznych – Olga Lauba i Patrycja Tomaszews
- I miejsce w 23. Konkursie Religijnym – Olga Lauba
- Anielski śpiew w Scholi – Zuzanna Wojtaszak i Olga Lauba
- I miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym oraz udział w finale wojewódzkim tego konkursu – Adrian Skotarczyk, Jakub Sadowski i Aleksandra Wachowska
- I i II miejsce w etapie powiatowym oraz udział w finale 24. Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie
Terytorialnym – Olga Lauba (1) i Rebeka Rodak (2)
- Reprezentowanie szkoły w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – Mateusz Stermolewski
- III miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Zdrowego Stylu Życia – Michał Kubiak
- Godne reprezentowanie szkoły w Wojewódzkim Konkursie „Odnawialne Źródła Energii” – Patrycja Tomaszewska i Mikołaj Włodarek
- Udział w powiatowym turnieju szkół „Żyję zdrowo, bo nie palę” – Aleksandra Wachowska i Zofia Szulc
- I miejsce w konkursie recytatorskim „Nadobrzanka” oraz udział w spektaklach recytatorskich – Kinga Waszkowiak
- I miejsce w konkursie plastycznym „Rodzina jest najważniejsza” – Monika Hałas oraz udział w w/w konkursie Gabriela Rożek i Dariusz Samczuk
- Podziękowanie za działalność artystyczną na rzecz szkoły – Gabriela Rożek i Monika Hałas
- Działalność w radiu GIMZET – Olga Lauba, Wiktoria Fimińska i Bartosz Kluj
- Za pracę w gazetce GIGANT – Wanessa Laskowska, Olga Lauba i Wiktoria Fimińska
- Zaangażowanie w prace Samorządu Uczniowskiego – Patrycja Niemiec, Bartosz Pusiak, Patrycja Tomaszewska, Wiktoria Fimińska, Zuzanna Wojtaszak, Mikołaj Włodarek
- Nagrody za czytelnictwo – Agata Woźna, Oliwia Klorek, Paulina Pawłowska, Rebeka Rodak, Wiktoria Klimek, Monika Hałas
- Za niesamowity taniec w zespole „Chilli” – Oliwia Śmiałek, Alicja Gajdecka, Paulina Woś, Joanna Szarłata, Klaudia Dworniczak, Oliwia Klorek, Kinga Waszkowiak, Zuzanna Wojtaszak
- Za osiągnięcia sportowe – Jakub Urbański, Adrian Olszewski, Wojciech Kostera, Filip Bimkiewicz, Hubert Kostera, Oliwia Andrzejewska, Patrycja Niemiec, Anita Waszkowiak, Kinga Waszkowiak, Aleksandra Wachowska, Olga Lauba, Mateusz Przygodzki, Aleksandra Kubiak, Marta Wróbel, Emanuel Kozon, Damian Knopczyński, Miłosz Suwiczak, Bartosz Pusiak, Aleksandra Bajer, Patryk Kłassen, Mikołaj Włodarek, Gabriela Rożek, Dominik Patalas, Anna Kromska, Bartosz Bocian, Wiktoria Fimińska, Klaudia Kuberska, Wiktoria Klimek.

Wyróżnienie za zebrane zakrętki „zakrętka nadziei”
I miejsce klasa IIIc
II miejsce klasa IIb
III miejsce klasa IId

Nagrody za aktywną działalność w wolontariacie
– Marlena Wachowska, Sara Śliwa, Martin Marcinkowski, Wiktoria Klimek, Patrycja Tomaszewska, Jakub Bok, Anna Wrębel, Julia Stanicka, Patrycja Niemiec, Zuzanna Wojtaszak, Wiktoria Majchrowska, Weronika Białecka, Olga Lauba, Julia Mirek, Alicja Gajdecka, Aleksandra Gaweł, Dawid Szaferski, Anastazja Kubiak, Oliwia Śmiałek, Jakub Górczewski, Marta Białecka, Wanessa Laskowska, Klaudia Kuberska, Martyna Prusak, Wiktoria Fimińska, Martyna Seifert, Patrycja Parys, Aleksandra Bajer, Szymon Koss, Małgorzata Molenda, Anna Kromska

Za aktywność artystyczną i współudział w osiągnięciach teatru szkolnego "Powsinogi ze Strzyżewa"
Aneta Kaczmarek,
Natalia Ciążyńska,
Jagoda Piechowicz

Nagrodę specjalną w roku szkolnym 2016/2017 Rada Pedagogiczna zdecydowała się przyznać honorowy tytuł Supergimnazjalisty uczennicy klasy IIIB Wiktorii Fimińskiej nie tylko za wspaniałe wyniki w nauce – średnia 5,61, sukcesy w konkursach, ale również za godną postawę i pracę na rzecz społeczności uczniowskiej.


Lewandowski zostaje w Bayernie

(Źródło: Press Focus)

.

Wideo

Dodaj ogłoszenie