WOŚP 2020 - Olbrzymi rekord w wykonaniu biegaczy - 12 stycznia 2020

TKKF "Łabędź" Zbąszyń
Biegacze mają moc!! Z wielką radością podsumowujemy tegoroczne akcje biegowe w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnymi siłami zebraliśmy ogromną kwotę! Łącznie UWAGA! 9.630, 42 zł oraz 21,16 Eur! To jest niesamowity wynik, za który wszystkim serdecznie dziękujemy!! Olbrzymi rekord w wykonaniu biegaczy.

Bieg z puszkami WOŚP dokoła jeziora na stałe wpisał się w nasz kalendarz!
Tą wspaniałą imprezę zorganizowały i poprowadziły w tym roku dwie wspaniałe biegaczki, ogrom pozytywnej energii – Iwona Samczuk i Edyta Świątek-Muller wraz z przyjaciółmi. Dołączyła do nich cała rzesza biegaczy ze Zbąszynia i okolicy, w tym oczywiście klubowicze TKKF Łabędź, Chłodna Team, Kolec Team oraz inni niezrzeszeni biegacze. Jak co roku było pięknie, wesoło i gorąco od ogromu dobroci płynącej z każdego napotkanego serca ludzi, którzy dorzucili się do puszek!

Duża ekipa wybiegła ze Zbąszyńskiego Rynku o godz 12:00
Odwiedziliśmy mieszkańców Nądni, Nowej Wsi, Nowej Wsi Zbąskiej, Perzyn, Przyprostyni i Zbąszynia. Na tak długiej trasie zrobiliśmy sobie dwie przerwy na pyszną herbatkę i ciasto. Do dyspozycji mieliśmy busy, w których można było się ogrzać i chwilami odpocząć. Motocykliści z klubu ŁABĘDŹ dopingowali nas i prowadzili trasę robiąc hałas warkotem silników – wielkie dzięki!! Pogoda była wymarzona, słońce świeciło, i mimo, że temperatura niezbyt wysoka – wspaniale się biegło w takiej aurze, takim towarzystwie i atmosferze.

Mimo, że nogi czujemy aż po same paznokcie, jesteśmy przeszczęśliwi, że kolejny rok mogliśmy pomóc w tak ważnej inicjatywie i udało się to rewelacyjnie! Dzięki Wam – darczyńcom z każdej miejscowości! Dziękujemy z całego serca! Za to, że czekaliście na nas przed swoimi domami lub w oknach. Za każde miłe słowo! I oczywiście za każdy bezcenny grosz wrzucony do skarbonki! Jesteście najlepsi! Wracamy do Was za rok!

To, co działo się na stadionie Orzeł, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!!!
Mimo, że akcja odbyła się po raz pierwszy, cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców. Równo 700 okrążeń serc na stadionie Orzeł nabiegane w ciągu dwóch godzin przez blisko 100 uczestników! To łącznie 280 km!! Biegały (i maszerowały) dzieci, rodzice, dziadkowie i młodzież.. biegacze mniej i bardziej zaawansowani oraz zastęp OSP Zbąszyń (wielkie dzięki za tak wspaniałą niespodziankę!), każdy tyle ile mógł, co dało 280 kilometrów rozgrzanych do czerwoności serc! Każdy wrzucił coś do skarbonki i wspomógł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Dziękujemy! Jesteście wspaniali!

Strzyżewo i Łomnica przyjęły nas tak gorąco, że kurtki ani bluzy nie były nam potrzebne
Dziękujemy za każdy datek, za każde miłe słowo, za cukierki i za obietnice, że będziecie za rok z nami! Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy do teraz! Jesteście niesamowici i macie wielkie serca! Puszki zapełniały się w niesamowitym tempie, aż prawie nam serduszek zabrakło! Szczególne pozdrowienia dla małego solenizanta z Łomnicy, któremu zaśpiewaliśmy gromkie STO LAT i który przebiegł z nami pewien odcinek drogi.
Podziękowania dla naszych wspaniałych wolontariuszek - Dagmary i Weroniki, które dzielnie nas wspierały przez cały dzień i mimo, że jeszcze nie biegaczki, świetnie sobie radziły na całej trasie!
Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki!

Menedżer sportowy - zbawienie czy zło konieczne?

Wideo

Dodaj ogłoszenie