Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Ważny komunikat Komisariatu Policji w Zbąszyniu!

Dominika Kapałka
Dominika Kapałka
Dorota Michalczak
W piątek, 9 lutego 2024 roku na stronie Urzędu Miejskiego w Zbąszyniu ukazał się ważny komunikat Komisariatu Policji w Zbąszyniu dla wszystkich mieszkańców. Czego dotyczył? Sprawdźcie!

Ważne komunikaty Komisariatu Policji

Jak czytamy w pierwszym komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Zbąszyniu w piątek, 9 lutego 2024 roku w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku**wiata rekreacyjna przy ulicy Spacerowej w Zbąszyniu** została objęta działaniem planu priorytetowego, który ma na celu wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w obrębie wyżej wymienionego obiektu.

- W przypadku ujawnienia powyższego faktu, należy dzwonić na numer dzielnicowego - 786-936-360 lub pod numer alarmowy - 112

- wyjaśnia Komisariat Policji. Druga informacja która pojawiła się na stronie urzędu dotyczyła kolejnego punktu, tym razem, jak wskazują policjanci, we wsi Chrośnica.

- Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku**rejon placu zabawa i teren przyległy do budynku OSP we wsi Chrośnica**, został objęty działaniem planu priorytetowego

- tłumaczą funkcjonariusze. Głównym celem, jak w pierwszym punkcie, jest wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w tym miejscu. Tutaj również, jeśli dojdzie do takich incydentów, policjanci proszą o kontakt z dzielnicowym.

Działania priorytetowe. Co to takiego?

Warto napisać, że zgodnie z decyzją komendanta głównego policji dzielnicowi Komend Powiatowych Policji realizują plan działania priorytetowego dla poszczególnych rejonów służbowych. Celem działań priorytetowych jest wskazanie istotnych problemów w danym rejonie służbowym dzielnicowego oraz dążenie do skutecznej eliminacji zagrożenia bądź jego zminimalizowania.

- Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem, dla skutecznego współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie

- informuje Komenda Wojewódzka Policji.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Radosław Fogiel

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Ważny komunikat Komisariatu Policji w Zbąszyniu! - Nowy Tomyśl Nasze Miasto

Wróć na zbaszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto