UM przyjmuje wnioski na realizacje przedsięwzięć w ramach Programu Społecznego Zaangażowania IKEA Industry

Dorota Michalczak
Dorota Michalczak
W ramach Programu Społecznego Zaangażowania IKEA Industry Zbąszynek wspiera finansowo lub rzeczowo projekty, z gminy Zbąszyń Dorota Michalczak
Za pośrednictwem Urzędu Miejskiego można składać wnioski na realizacje przedsięwzięć w ramach Programu Społecznego Zaangażowania IKEA Industry.

Za pośrednictwem Urzędu Miejskiego można składać wnioski na realizacje przedsięwzięć w ramach Programu Społecznego Zaangażowania IKEA Industry.

Program Społeczne Zaangażowanie Ikea Industry Zbąszynek, umożliwia uzyskanie wsparcia finansowego lub rzeczowego w ramach obszarów działania: Kategoria ludzie, Planeta oraz Ludzie i Planeta

Wsparcie można uzyskać między innymi:
na poprawę warunków życia dzieci ( nagrody i stypendia, budowa obiektów sportowych, rekreacyjnych), poprawę funkcjonowania szkół (remonty). Pomoc lokalnym organizacjom działających na rzecz ludzi niepełnosprawnych, starszych i bezdomnych. Poprawę bezpieczeństwa czy w nagłych wypadkach i katastrofach. Sadzenie drzew, projekty dotyczące bezpieczeństwa energetycznego, nauczanie z zakresu energii odnawialnej, projekty dotyczące transportu ludzi i towarów. Edukację i umacnianie świadomości np. nauczanie w szkołach, organizowanie kampanii poszerzających wiedzę wśród uczniów, dzieci i rodzin współpracowników, lokalnych firm, organizacji i klientów itd.

Wnioski należy składać do 19 czerwca elektronicznie e-mail m.szaferska@zbaszyn.pl
Więcej informacji pod nr tel. 683866009 wew. 332 lub e-mail jw. i na stronie http://serwis.zbaszyn.pl/

Pobierz bezpłatną aplikację Nasze Miasto i bądź na bieżąco!

Jak korzystać z aplikacji, by otrzymywać informacje z miasta i powiatu? To proste!
Po wejściu w aplikację w prawym górnym rogu w menu wybierz swoje miasto.

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania. Oprócz standardowych kategorii, z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy zakładkę "koronawirus", w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią.

Menedżer sportowy - zbawienie czy zło konieczne?

Wideo

Dodaj ogłoszenie