Turniej o Puchar Burmistrza Zbąszynia dla Gminnej Ligi Piłki Nożnej Orlików - 14 października 2019

Redakcja
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
W poniedziałkowy słoneczny dzień 14 października, na stadionie sportowym Orzeł rozegrano turniej piłkarski dla Gminnej Ligi Piłki Nożnej „Orliki” o puchar Burmistrza Zbąszynia. O miano najlepszej drużyny rywalizowało 8 zespołów.

O miano najlepszej drużyny rywalizowało 8 zespołów
Uczestniczki i uczestników powitał Burmistrz Tomasz Kurasiński, który życzył wszystkim dobrej zabawy i dobrych rezultatów. Turniej w pierwszej fazie rozgrywany był w dwóch grupach, następnie runda pucharowa wyłoniła zwycięzców.

W przerwach pomiędzy meczami na wszystkich czekały pyszne drożdżówki i napoje. Po czterech godzinach walki na dwóch boiskach poznaliśmy najlepsze zespoły oraz laureatów wyróżnień indywidualnych.
Dekoracji dokonali Tomasz Kurasiński - Burmistrz Zbąszynia, Tomasz Szczechowicz - Dyrektor ZCSTiR oraz sędziowie Andrzej Wachowski i Kamil Dąbrowski. Jako pierwsze wyróżnienia otrzymały wszystkie dziewczęta biorące udział w turnieju.

Najlepszym strzelcem została Roksana Jagodzińska z Obry Młodzik, najlepszym bramkarzem Jakub Piechowicz z klubu Wicher Strzyżewo a najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Tomaszewski z Błędna II Nądnia, gratulujemy!

Kolejność końcowa:
1. Obra Młodzik Zbąszyń,
2. Błędno II Nądnia,
3. Płomień Przyprostynia.
Poza podium: Wicher Strzyżewo, Obra Orlik, Huragan Łomnica, Sokół Chrośnica, Błędno I Nądnia.

Turniej orlików kończy imprezy plenerowe w tym roku. Teraz czas pograć na hali. Z „Orlikami” widzimy się na halowym turnieju świątecznym
Dziękujemy animatorom i sędziom za sprawne przeprowadzenie wydarzenia oraz wszystkim rodzicom i opiekunom, którzy dzisiejsze popołudnie spędzili razem z nami.
Organizatorem zawodów było Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.
64-360 Zbąszyń, ul. Mostowa 10 A, tel. kom. 664 495 084
www.centrumsportu-zbaszyn.pl
[email protected]
www.facebook.com/zcstir

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Piotrem Małachowskim

Wideo

Dodaj ogłoszenie