Polecamy

W Nowym Roku Bliźnięta będzie czekało nieprzyjemne zderzenie ze sprawami, które teraz leżą odłogiem © Canva
[4/10]

Te znaki zodiaku w 2021 roku będą musiały zacisnąć zęby. Czy będzie ci sprzyjał los? Sprawdź, czy twój znak zodiaku jest w gronie pechowców

W Nowym Roku Bliźnięta będzie czekało nieprzyjemne zderzenie ze sprawami, które teraz leżą odłogiem. Trzeba będzie w końcu wziąć się w garść i zabrać się za leżące od dawna w kącie i mocno już zakurzone obowiązki i relacje, a także podjąć co do nich trudne decyzje. Nie wszystko można uratować i przywrócić do pierwotnego stanu, a z pewnymi rzeczami trzeba po prostu się pożegnać. Z odpowiednim podejściem przyjmiesz z akceptacją stratę, dostrzegając to, co jest dobre i co z tobą zostanie.

Nie wszystkie znaki zodiaku będą miały szczęście w 2021 roku. Komu los da w kość w kolejnych miesiącach? Chociaż większość z nas uznaje 2020 rok za nieudany, to jednak z perspektywy czasu niektórzy zmienią o nim zdanie – a przynajmniej te osoby, dla których 2021 rok okaże się jeszcze trudniejszy. Koniec roku i początek kolejnego to czas podsumowań i planów na przyszłość. Co ona przyniesie? Zobacz, które znaki zodiaku będą miały pecha w 2021 roku. Jesteś na liście?

Najnowsze wiadomości

reklama