Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zbąszyń. Pomagamy małej Mai [Zdjęcia]

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbąszyniu
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zbąszyń. Pomagamy małej Mai
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zbąszyń. Pomagamy małej Mai Wychowawcy klas PdP.
Udostępnij:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zbąszyń. Pomagamy małej Mai. Uczniowie klas przysposabiających do pracy podczas zajęć w pracowniach specjalistycznych systematycznie przygotowują różne wyroby rękodzielnicze.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zbąszyń. Pomagamy małej Mai

Życie warte miliony. Ratujmy zdrowie Majeczki

Od kilku miesięcy nasza szkoła przyłącza się do pomocy Majeczce, u której zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni - SMA. Prace wykonane przez naszych uczniów niejednokrotnie można było zobaczyć na kiermaszach i festynach charytatywnych, które odbywały się w okolicach.

Uczniowie pomagają małej Mai

W tym roku szkolnym ponownie włączamy się, by wspomóc Majeczkę w powrocie do zdrowia. Uczniowie klas przysposabiających do pracy podczas zajęć w pracowniach specjalistycznych systematycznie przygotowują różne wyroby rękodzielnicze. Na bieżąco szyją również torby z tkanin, które spotkać można na imprezach charytatywnych.

Informujemy, że 24 października 2021r. o godz. 17 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zbąszyniu odbędzie się koncert charytatywny dla Mai Tomczak. Na stoiskach można będzie nabyć prace rękodzielnicze (również naszych uczniów).

Zachęcamy do pomocy! Pomóżmy Mai wygrać walkę z chorobą. Przypominamy o trwającej zbiórce oraz o licytacjach internetowych.

"Razem dla Mai"

Aby uzbierać potrzebną kwotę, na portalu siepomaga.pl została uruchomiona zbiórka „Ratuj przyszłość Majeczki”
LINK DO ZBIÓRKI

Zbieramy dla naszej pszczółki - licytacje dla dzielnej Mai z SMA na FB
LINK DO LICYTACJI

Wideo

Dodaj ogłoszenie