Pomóżmy pomagać. Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca” w Nądni zbiera fundusze na zakup pojemnika na nakrętki

Dorota Michalczak
O takim serduszku marzy Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca”, przy Zespole Szolno-Przedszkolnym w Nądni. Pomóżmy im pomagać
O takim serduszku marzy Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca”, przy Zespole Szolno-Przedszkolnym w Nądni. Pomóżmy im pomagać Dorota Michalczak
Pomóżmy pomagać. Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca” w Nądni zbiera fundusze na zakup pojemnika na nakrętki. Zbieranie nakrętek jest jedną z najpopularniejszych akcji o charakterze charytatywno-ekologicznym. Tym sposobem można zadbać o naturalne środowisko oraz pomóc osobom potrzebującym. Pojemniki oprócz swojej podstawowej funkcji, stanowią również oryginalną ozdobę otoczenia.

Pomóżmy pomagać. Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca” w Nądni zbiera fundusze na zakup pojemnika na nakrętki

Pomóżmy pomagać

Szkolne Koła Wolontariatu „Złote serca” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Nądni, od dwóch lat czynnie działa na rzecz potrzebujących. Uczniowie angażują się w akcje lokalne, ale także te o zasięgu ogólnopolskim. Swoim postępowaniem dają przykład życzliwości, otwartości, bezinteresowności. Pomagają na miarę ich uczniowskich możliwości. Swoje działania opisują na FB Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca”

Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca” w Nądni, marzy o metalowym pojemniku na nakrętki

Marzeniem wolontariuszy jest aby duże metalowe serce na nakrętki, stanęło przy budynku ich szkoły. Nakrętki w szkole zbierane są od lat, dla których w szkole brakuje miejsca na ich magazynowanie. Umieszczane są w workach, kartonach co jest bardzo kłopotliwe i niezbyt estetyczne. Zamontowanie pojemnika - ”serduszka” umożliwiłoby uczniom, rodzicom i mieszkańcom wioski w świadomy i łatwy sposób pozbycie się zbędnych nakrętek i przypominało o ich zbieraniu w jednym miejscu.

Pojemnik na nakretki dla ZSP w Nądni

Szkolne koło wolontariatu „Złote Serca”, przekazywało by je potrzebującym w różnych inicjatywach. Koszt takiego pojemnika wynosi około 1700 zł. Wolontariat nie ma swoich funduszy aby dokonać zakupu. Bardzo prosi o wsparcie drobnymi sumami, na zakup pojemnika. Wspólnie dobrną do celu i od 1 września będą cieszyli się jego widokiem i przybywającymi w mim nakrętkami. Ułatwi to pomoc innym.

Link do zbiórki

Pojemnik na nakrętki przy ZSP w Nądni

Zbieranie nakrętek jest jedną z najpopularniejszych akcji o charakterze charytatywno-ekologicznym. Tym sposobem można zadbać o naturalne środowisko oraz pomóc osobom potrzebującym. Pojemniki oprócz swojej podstawowej funkcji, stanowią również oryginalną ozdobę otoczenia.


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Wideo

Dodaj ogłoszenie