Płomien Przyprostynia - Warta Sieraków 2:1 (1:1). [ZDJĘCIA]

Roman Rzepa
Po wygranej z Wartą Sieraków, Płomień Przyprostynia jest wiceliderem poznańskiej klasy okręgowej

Płomień przed tą kolejką miał 11 punktów, a Warta Sieraków tylko jeden mniej

Od początku meczu optyczną przewagę mieli zawodnicy Płomienia, jednak nie mogli trafić bramki. W 24 minucie Daniel Borkowski przegrał pojedynek z napastnikiem gości, który strzałem przy słupku, pokonał Waldemara Adamczaka.

Po tej bramce, zaczęła się lepsza gra Płomienia. Strzałem zza pola karnego miejscowym udało się doprowadzić do remisu. Autorem bramki Dawid Pawlik.
W 55 minucie gracze Płomienia po raz kolejny decydują się na strzał zza linii 16 stu metrów. Piłka uderzona przez Pawlika odbiła się od bramkarza gości i trafiła wprost pod nogi Michała Kaczmarka, który skierował lot futbolówki do siatki Warty.