Płomień Przyprostynia - Lubuszanin Trzcianka 3:4 (2:2)

Roman Rzepa
Płomień Przyprostynia - Lubuszanin Trzcianka 3:4 (2:2) Foto. Roman Rzepa i Paweł Szott
Porażką dla zespołu z gminy Zbąszyń, zakończył się ostatni w tym roku mecz o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej grupa północna, pomiędzy Płomień Przyprostynia - Lubuszanin Trzcianka 3:4 (2:2)

W XVII kolejce IV Ligi zespół Płomienia Przyprostynia na zbąszyńskim stadionie Orzeł zmierzył się z Lubuszaninem Trzcianka.

Niezwykle ciekawy mecz jak na koniec tegorocznych rozgrywek można było zobaczyć w sobotę 23 listopada w Zbąszyniu. Spotkały się teoretycznie zespołu z przeciwległych biegunów. Gospodarze beniaminek tego sezonu w IV lidze wielkopolskiej gr. północna i Lubuszanin Trzcianka tegoroczny spadkowicz z III ligi. Miejscowi chcieli się koniecznie zrehabilitować swoim kibicom za ostatnią porażkę. Jednak rywale postawili bardzo wysoko poprzeczkę w tym meczu.

Udany początek Płomienia i porażka w końcówce

Już w 6 minucie Płomień uzyskał prowadzenie po trafieniu Szymona Szulca, który w zamieszaniu w polu karnym gości skierował piłkę do bramki Tomasza Morawskiego. W 17 minucie Paweł Nawrocki doprowadza do wyrównania.
Mecz do przerwy zakończył się wynikiem remisowym 2:2