Nowy Tomyśl. Wypadek na trasie Jastrzębsko Stare - Sękowo. Dwa auta zderzyły się czołowo. MAMY ZDJĘCIA!

Julia Kasperczak
Julia Kasperczak
W środę, 7 kwietnia, kilkanaście minut po godzinie 7, na drodze wojewódzkiej nr 302, na trasie z Jastrzębska Starego do Sękowa, doszło do wypadku czołowego dwóch aut.

Zderzenie czołowe w Sękowie

Do zdarzenia doszło pomiędzy Jastrzębskiem Starym a Sękowem, na tak zwanych zakrętach. Jak informuje nas oficer prasowy nowotomyskiej policji, st. sierż. Mariusz Majewski, 28-letnia mieszkanka gminy Głuchów, kierująca hyundaiem nie zastosowała prędkości do warunków atmosferycznych na drodze, wskutek czego, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem volkswagen transporter, którym przemieszczał się 32-letni mieszkaniec gminy Nowy Tomyśl.

Na miejscu pracowała nowotomyska policja, dwa zastępy JRG Nowy Tomyśl oraz jeden zastęp OSP Jastrzębsko Stare. Oficer prasowy straży w Nowym Tomyślu, kpt. Damian Żukrowski informuje nas, że strażacy po przyjeździe na miejsce zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w obu pojazdach oraz udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy, która polegała na wsparciu psychicznym oraz unieruchomieniu ręki kierowcy hyundaia. Strażacy pomagali także w kierowaniu ruchu wahadłowego.

- Dwie osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przetransportowane do nowotomyskiego szpitala

- mówi D. Żukrowski.

St. sierż. Mariusz Majewski mówi nam, że na miejscu, cały czas trwają czynności.

Zdjęcia z wypadku

Nowy Tomyśl. Wypadek na trasie Jastrzębsko Stare - Sękowo. D...

Zobacz także

Wideo

Dodaj ogłoszenie