Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

Dorota Michalczak
Dzisiaj w hali sportowej Zbąszynianka odbywają się Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

ZS nr 1 Zbąszyń.

Pierwszy mecz rozegrały dziewczęta ze Zbąszynia i Gniezna.
Mecze są rozgrywane po 3 siedmiominutowe tercje.
Zbąszyń - Gniezno 4:0
Konin - Wolsztyn 1:2
Gniezno- Jarocin 1 - 2:2
Wolsztyn - Jarocin 2 - 1:0
Zbąszyń - Jarocin 5:0
Konin - Jarocin 2 - 1:2

Po raz trzeci z rzędu zawodniczki ZS nr 1 w Zbąszyniu zwyciężyły w Finale Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.
Przypominamy, że są to zeszłoroczne złote medalistki Mistrzostw Polski w tej kategorii. Drugie miejsce wywalczyły uczennice III LO w Gnieźnie, brązowe medale powędrowały do ZSPG nr 2 z Jarocina. Czwarte miejsce zdobyły reprezentantki LO z Wolsztyna natomiast miejsca 5-6 zajęły z ZSPG nr 1 w Jarocinie oraz ZSG-E w Koninie.