Hetman Gniew - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gdańsk 33:31

(pb)
Po zaciętej walce szczypiorniści Hetmana Gniew pokonali w Gdańsku 33:31 (17:16) rezerwy Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Mecz VIII kolejki II ligi lepiej zaczęli goście.

Mecz VIII kolejki II ligi lepiej zaczęli goście. Po kwadransie prowadzili 11:5 i wydawało się, że jest po przysłowiowej herbacie. Stało się inaczej. Hetmani zatracili nagle skuteczność, seryjnie marnowali okazje bramkowe, w efekcie na przerwę schodzili z jednobramkową zaledwie zaliczką. W drugiej, zaciętej i wyrównanej odsłonie, prawie do ostatnich minut spotkania żadnemu z zespołów nie udało się uzyskać prowadzenia większego niż dwa "oczka".

• Hetman: Justa, Rygielski ? Karnowski 7, Graczyk 2, Daszek 1, Gogola 3, Balawejder 8, Raciborski, Kaczyński 4, Kościelny 7, Czarnecki 1, Bujnowski. Najwięcej dla SMS: Rosiak 11.