Grudzień w Zbąszyniu: Przegląd prasy z listopada 2021 w Zbąszyniu, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Pora na przegląd listopada 2021? Z nami miesięczną prasówkę ze Zbąszynia nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd listopada 2021? Z nami miesięczną prasówkę ze Zbąszynia nadrobisz w kwadrans CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w listopadzie czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Zbąszynia najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „GIF wycofuje popularne leki! Masz je w domu? Wyrzuć! Nowe leki wycofane z aptek w całej Polsce. Pełna lista [01.12.2021]”?

Przegląd listopada 2021 w Zbąszyniu: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z listopada 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 GIF wycofuje popularne leki! Masz je w domu? Wyrzuć! Nowe leki wycofane z aptek w całej Polsce. Pełna lista [01.12.2021]

Główny Inspektor Farmaceutyczny w ciągu ostatnich dni poinformował o wycofaniu kolejnych leków. Sprawdzamy najnowszą listę leków wycofanych przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Powody takiej decyzji GIF mogą być różne, od złego opakowania leku po niewłaściwy skład specyfiku. Na liście wycofanych leków przez GIF znajdują się także leki, które mogą zagrażać zdrowiu a nawet życiu. Tych leków nie kupicie już w aptece, warto jednak sprawdzić czy nie macie ich w swojej apteczce, gdyż niektóre z nich mają długa datę przydatności. Poniżej publikujemy listę leków wycofanych przez GIF w 2021 roku, ich serie oraz datę produkcji. W razie wątpliwości co do przydatności lekarstw należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

📢 Zespół Szkolno-Przedszkolny Przyprostynia. Andrzejki w Stefanowie - 29.11.2021 [Zdjęcia]

Zespół Szkolno-Przedszkolny Przyprostynia. Andrzejki w Stefanowie - 29.11.2021

📢 Przedświąteczny kiermasz dla Mai w Gminnym Ośrodku Kultury! Zobaczcie zdjęcia!

28 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w godzinach od 15:00 do 18:00 odbył się przedświąteczny kiermasz dla Mai! Zobaczcie zdjęcia!

Zrób sobie prezent

miejsce #1

Xiaomi

Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Szary

677,38 zł399,00 zł-41%
miejsce #2

Xiaomi

Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Szary

845,00 zł589,00 zł-30%
miejsce #3

Apple

Apple iPhone 12 64GB Czarny Black

4 332,80 zł3 299,00 zł-24%
miejsce #4

Apple

Apple iPhone 12 Mini 64GB Niebieski Blue

3 691,31 zł3 045,00 zł-18%
miejsce #5

Poco

POCO X3 Pro 8/256GB Czarny

1 109,90 zł
miejsce #6

Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Szary

542,65 zł
miejsce #7

Xiaomi

Xiaomi Redmi 9 4/64GB Szary

452,17 zł
Materiały promocyjne partnera

Prasówka grudzień Zbąszyń: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w listopadzie uwagę czytelniczek i czytelników ze Zbąszynia. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Gmina Nowy Tomyśl: Impreza Andrzejkowa w Jastrzębsku Starym! Zobaczcie jak rewelacyjnie bawią się tam goście!

27 listopada 2021r. na sali wiejskiej w Jastrzębsku Starym o godzinie 20:00 rozpoczęła się wspaniała impreza Andrzejkowa! W ciągu godziny goście wykupili wszystkie losy, a cały dochód zostanie przekazany dla małej Mai ze Zbąszynia. Zapraszamy na spora fotogalerię z tej imprezy!

📢 Świąteczna choinka rozbłysła na Rynku Głównym w Krakowie. Są tam wolontariusze Mai!

Świąteczna choinka rozbłysła na Rynku Głównym w Krakowie. Są tam wolontariusze Mai! RMF zapowiedziało wydarzenie dla Mai a Antek Smykiewicz zapowiedział dzisiejsze odpalanie choinki w Krakowie i płytę dla Mai Tomczak ze Zbąszynia.

📢 ZSP Nądnia. Z okazji Andrzejek najmłodsze przedszkolaki przeniosły się w świat magii - 26.11.21 [Zdjęcia]

Z okazji Andrzejek najmłodsze przedszkolaki przeniosły się w świat magii. Dzieci świetnie się bawiły w dniu przepełnionym magią. Zobaczcie!

📢 ZSP Przyprostynia. Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III SP w Perzynach - 25.11.2021 [Zdjęcia]

ZSP Przyprostynia. Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III SP w Perzynach - 25.11.2021 r. 25 listopada corocznym zwyczajem, dzieci z klas I-III obchodziły bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Uczniowie do szkoły przynieśli swoje ulubione pluszaki, aby wspólnie świętować.

📢 Gmina Zbąszyń. Pluszowy miś w przedszkolu Stefanowo, Co on tam robił? „Dzień Pluszowego Misia" - 25.11.2021 [Zdjęcia]

Gmina Zbąszyń. Pluszowy miś w przedszkolu Stefanowo, Co on tam robił? „Dzień Pluszowego Misia" - 25.11.2021

📢 Gmina Zbąszyń. Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu Przyprostynia - 25.11.2021 [Zdjęcia]

Gmina Zbąszyń. Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu Przyprostynia - 25.11.2021 r. Dzisiaj w przedszkolu w Przyprostyni obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w przygotowanych zabawach ruchowych, wykonywały prace plastyczne, tańczyły i jadły pyszne ciasteczka.

📢 Zbąszyń. Nowe psy służbowe wspomogą funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, w codziennej służbie

Zbąszyń. Nowe psy służbowe wspomogą funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, w codziennej służbie. W dniu 19 listopada 2021 r. w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Straży Ochrony Kolei oraz Hodowli i Tresury Psów Służbowych w Zbąszyniu, zakończyło się szkolenie 21 nowo zakupionych psów służbowych. Zdobyte podczas szkolenia umiejętności czworonogi oraz ich przewodnicy potwierdzili świetnie zdanym egzaminem złożonym przed komisją. Kolejnym sprawdzianem będzie dla nich już codzienna służba na obszarze kolejowym u boku funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei.

📢 Łomnica gmina Zbąszyń. Inwestycje - budowa drogi w kierunku Huty

Łomnica gmina Zbąszyń. Inwestycje - budowa drogi w kierunku Huty. W listopadzie 2021r. Gmina Zbąszyń przystąpiła do przebudowy drogi gruntowej w Łomnicy w kierunku Huty.

📢 Gmina Nowy Tomyśl: Charytatywne Moto Andrzejki 2021 u Walecznych Wilków! Zobaczcie zdjęcia z tej imprezy!

20 listopada obyły się Charytatywne Moto Andrzejki u Walecznych Wilków! Goście bawili się wspaniale, a wszystko to połączyli z cudowną akcją wsparcia dla małej Mai ze Zbąszynia- koło Nowego Tomyśla. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

📢 Koło Gospodyń Wiejskich Łomnica. Warsztaty stroików i ozdób świątecznych - 20.11.2021

Koło Gospodyń Wiejskich Łomnica. Warsztaty stroików i ozdób świątecznych - 20.11.2021 r. W sobotę 20 listopada 2021, w sali wiejskiej w Łomnicy odbyły się warsztaty stroików i ozdób świątecznych w ramach projektu "Produkcji talentów w Łomnicy".

📢 Zbąszyń. Zbąszyńskie trojaczki mają już 4 miesiące. Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym

Zbąszyń. Zbąszyńskie trojaczki mają już 4 miesiące. Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym . Urodzone 22 lipca br. w Poznaniu zbąszyńskie trojaczki, mają już 4 miesiące. Feliks i Bruno oraz Marta pierwszy krzyk wydały w szpitalu w Poznaniu, jedynym szpitalu w naszej okolicy, który przyjmuje porody trojaczków. Dzieci urodziły się przez cesarskie cięcie.

📢 Nowy Tomyśl: Plebiscyt Edukacyjny rozpoczęty! Głosuj na nauczycieli, przedszkola i szkoły

Poznaj kandydatów z powiatu nowotomyskiego w Plebiscycie Edukacyjnym Głosu Wielkopolskiego. Zagłosuj na nauczycieli, których lubią i cenią uczniowie oraz ich rodzice oraz nauczycieli przedszkola, którzy mają wyjątkowe podejście do maluchów. Wybierz z nami Nauczyciele Akademickiego Roku. Zagłosuj na Przedszkole Roku i szkolę, w której panuje najlepsza atmosfera. Możesz też nominować swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym.

📢 Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Halowy Turniej Ligi Orlików -19.11.2021 [Zdjęcia]

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Halowy Turniej Ligi Orlików -19.11.2021 r. W piątek 19 listopada 2021 r. w Zbąszyniance spotkały się drużyny grające w lidze Orlików na kolejnym turnieju zorganizowanym dla tej grupy młodych piłkarzy.

📢 Zbąszyń. Ustalono, kto i w jaki sposób zanieczyścił rzekę [FOTO]

Choć póki co postępowanie jest w toku, to już wiemy, że nowotomyski Sąd Rejonowy rozstrzygnie, jaka kara spotka sprawcę zanieczyszczenia substancją ropopochodną rzeki Obry.

📢 Zbąszyń. ZCK Zbąszyń warsztaty świąteczne - "Święta tuż, tuż,,,". „Świąteczny wianek na drzwi” - 19.11.2021 [Zdjęcia]

Zbąszyń. ZCK Zbąszyń warsztaty świąteczne - "Święta tuż, tuż,,,". „Świąteczny wianek na drzwi” - 19.11.2021 r. W piątkowe popołudnie 19 listopada 2021 r., odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu "Święta tuż, tuż,,,". Panie pod czujnym okiem instruktorki Aureli Wolińskiej - Waligóry, wykonały świąteczny wianek na drzwi.

📢 Gmina Zbąszyń. XIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy - Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Zbąszyniu - 18.11.2021 [Zdjęcia]

Gmina Zbąszyń. XIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy - Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Zbąszyniu - 18.11.2021r. W czwartek 18 listopada 2021 r. w Łomnicy odbył się XIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Zbąszyniu.

📢 SOSW Zbąszyń. Ogólnopolski Dzień Seniora - upominki dla seniorów [Zdjęcia]

SOSW Zbąszyń. Ogólnopolski Dzień Seniora - upominki dla seniorów. W związku z trwającą pandemią koronawirusa, nie mogliśmy zorganizować wspólnego spotkania nas wszystkich. Kartki i woreczki z herbatą zostały dziś zaniesione przez naszych reprezentantów i przekazane Seniorom w ogrodzie znajdującym się przy Dziennym Domu "Senior-Wigor" w Zbąszyniu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Radosław Fogiel o komisji śledczej ws. Pegasusa w Sejmie

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie