Ekstraliga Seniorek PKS MOS Zbąszyń-UKS Multi75 Kraków

Dorota Michalczak
Dzisiejszy mecz rozegramy w hali sportowej „Zbąszynianka” dostarczył zawodniczkom i kibicom sporo nieukrywanych emocji. Ostro do walki przystąpiły krakowianki, zdobywając już w pierwszej tercji przewagę nad zbąszyniankami. Zacięta walka trwała do ostatnich minut rozgrywek. W ostatnich minutach trzeciej tercji gospodynie rozgrywek dorównały zawodniczkom z Krakowa. Mecz zakończył się wynikiem 7:8. O końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne. Krakowianki miały więcej szczęścia i to one będą dalej walczyły o medalowe miejsce.