10. Turniej Polish Cup [ZDJĘCIA]

MP
10. Turniej Polish Cup
10. Turniej Polish Cup. Szwajcarzy zwycięzcami 10. Turnieju Unihokeja Polish Cup 2015. Zawody odbyły się w dniach 6-8 lutego w Rakoniewicach, Babimoście i Zbąszyniu.

W niedzielę, 8 lutego 2015 roku, zakończył się – 10. Polish Cup.Turniej unihokeja w kategorii juniorów został rozegrany w trzechobiektach położonych w Zbąszyniu, Babimoście i Rakoniewicach w dniach od 6 do 8 lutego. Najlepszą drużyną tegorocznych rozgrywek została reprezentacja Szwajcarii, tuż za nią uplasowała się drużyna Dani. Miejsce trzecie wywalczyła reprezentacja Polski.

Dziesiątaedycja turnieju przeprowadzona została z dodatkowym elementemsystemu meczowego, którym były przeprowadzane niezależne od wynikuspotkania rzuty karne.