Dla pierwszych 10 osób zniżka 100 zł- zadzwoń!!! Za oknami trwa jeszcze wyjątkowo piękna jesień. O zbliżającej się zimie przypominamy sobie zazwyczaj rano, gdy zdrapujemy szron z szyb samochodu. Przyglądnąć się propozycjom urlopowym, postanowiliśmy zapytać ekspertów kiedy i jak wybierać zimowy wypoczynek tak, by nasz wybór nie został ograniczony do tego co pozostało dostępne. Naszą uwagę zwróciliśmy na propozycje adresowane do całej rodziny jak i oferty zimowisk, czyli pomysł na samodzielny wyjazd dzieciaków.

Ferie rodzinne to forma wypoczynku dla całej rodziny. Rosnąca w ostatnich latach popularność tego typu ofert wynika z kilku przyczyn. Skierowane zazwyczaj do dzieci od 3 roku życia ferie z rodzicami to sposób na naukę jazdy na nartach, profesjonalną opiekę oraz ciekawe programy animacyjne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. To właśnie kompleksowość naszych wyjazdów jest czynnikiem, który wpływa na popularność rodzinnych wyjazdów narciarskich. Możliwość spędzenia urlopu z dzieckiem, odpoczynek i czas dla siebie to najczęstsze z plusów wymieniane przez naszych klientów – informuje Piotr Ziętara z firmy naferie.pl. Przyglądając się składowym oferty możemy zobaczyć mnóstwo atrakcji, których nawet się nie spodziewaliśmy – programy animacyjne związane z kulturą regionu, teatrzyki dla dzieci, kuligi, przejażdżki psami Husky, wieczory jazzowe, góralskie, imprezy tematyczne PRL czy mafijne, to tylko część tego co w tym sezonie czeka nas na wyjazdach z naferie.pl W związku z rosnącym zainteresowaniem wyjazdami do Włoch, na Słowację czy zorganizowanymi feriami z przedszkolem narciarskim w Polsce, o rezerwacjach należy pomyśleć najpóźniej w listopadzie – później okazać się może, że w wybranych terminach nie znajdziemy już dostępnych dla siebie ofert.W związku z tym, że wiele rodziców rozważa również wysłanie swoich pociech na zorganizowane zimowisko z rówieśnikami, przyglądniemy się również tego typu propozycji. Jako rodzice zwróćmy uwagę na to jakie informacje przedstawia nam organizator – czy informuje nas o czasie trwania zajęć, uprawnieniach kadry instruktorskiej i wychowawców. Sprawdźmy jakie zajęcia dodatkowe oferuje po nauce jazdy na nartach i co jest zawarte w cenie wyjazdu. Często na rynku pojawiają się oferty z pozoru bardzo tanie, okazuje się jednak, że po zliczeniu wszelkich składowych wyjazd wcale nie jest atrakcyjny cenowo. Jako naferie.pl postawiliśmy na rozbudowaną ofertę dla dzieciaków, bez ukrytych kosztów – informuje Piotr Ziętara.

W ofercie zimowiska znajdziemy zajęcia narciarsko – snowboardowe pod okiem doświadczonych instruktorów oraz popołudniowe programy tematyczne do wyboru – w zależności czy naszą pociechę zainteresuje program „mały detektyw” czy program artystyczny, takiego wyboru będziemy mogli dokonać.

W ramach podsumowania należy dodać kilka informacji, które o wyborze organizatora powinny decydować. Zaczynając od wymaganego wpisu do ewidencji organizatorów, gwarancji ubezpieczeniowej czy zgłoszenia zimowiska do kuratorium, po przeglądnięcie strony internetowej. Tutaj zwróćmy uwagę na galerie czy opinie w sieci o organizatorze.

Naferie.pl sp. z o.o.
http://naferie.pl/

Adres
34-400 Nowy Targ
ul. Szaflarska 4

e-mail:
obozy@naferie.pl

Tomasz Krzystyniak
wyjazdy zagraniczne
tel. +48 790 871 015
tkrzystyniak@naferie.pl

Piotr Ziętara
wyjazdy w Polsce
tel. +48 793 035 088
pzietara@naferie.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!