Zbąszyńskie Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej „Kuvert Liga” 2017/2018. W sobotę, 27 stycznia, zakończyła się 12 edycja Zbąszyńskich Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej. Sponsorem tytularnym od kilku już lat pozostaje niezmiennie firma Kuvert Polska Sp. z o.o., dzięki której impreza cieszy się wśród zawodników dużym uznaniem.

Zbąszyńskie Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej „Kuvert Liga” 2017/2018

Podobnie jak w ubiegłym roku zespoły zostały podzielone na dwie ligi, w każdej o tytuł mistrzowski rywalizowało 7 drużyn. Zawodnicy walczyli o ligowe punkty od końca listopada do końca stycznia. Garść danych statystycznych: 14 drużyn, 157 zawodników, 84 spotkania oraz 453 zdobyte bramki dające średnią 5,33 bramek na jeden mecz to liczby tego sezonu. Dla kibiców zaś wiele interesujących pojedynków i emocje trwające prawie przez 10 tygodni. Nad sprawnym przebiegiem meczów czuwali sędziowie: Tomasz Siedlarz, Przemysław Woźniak i Łukasz Śliwa, obsługę techniczną zapewniła Wiktoria Klimek i Martin Marcinkowski.
Po ostatniej syrenie obwieszczającej koniec tegorocznych rozgrywek przystąpiono do podsumowań. W pierwszej kolejności wręczono wyróżnienia indywidualne dla zawodników w poszczególnych ligach.

Wyróżnienia indywidualne, I liga:
- najlepszy strzelec-Piotr Śron, Kaffe Bar u Jacka,
- najlepszy bramkarz-Konrad Galus, Kaffe Bar u Jacka,
- najlepszy zawodnik-Kamil Maciejewski, Blokersi.

Wyróżnienia indywidualne, II liga:
- najlepszy strzelec-Tomasz Tratwal, Extaler Logistics,
- najlepszy bramkarz-Krzysztof Staszyk,Kuvert Ecobag,
- najlepszy zawodnik-Bartosz Gbiorczyk, Skorumpowani.

Ważnym akcentem podsumowania było przekazanie podziękowania w formie pamiątkowej statuetki dla firmy Kuvert Polska Sp. z o.o. za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy. Podziękowanie odebrał kapitan zespołu Kuvert Ecobag.
Ostatnim ale jednocześnie najważniejszym momentem było wręczenie nagród dla zespołów I i II ligi. Dekoracji dokonali organizatorzy imprezy Łukasz Woźny, Prezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gimnazjon”, Tomasz Szczechowicz, Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sędziowie. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, trzy pierwsze odpowiednio medale za zajęcie miejsc na podium.

Klasyfikacja końcowa, I liga:
1/ KAFFE BAR U JACKA,
2/ BLOKERSI,
3/ OLD BOY,
4/ ZAP ZBĄSZYNEK,
5/ SPOCENI W LODÓWCE,
6/ DRUŻYNA AA,
7/ JELENIE.

Klasyfikacja końcowa, II liga:
1/ SKORUMPOWANI,
2/ RJ,
3/ FC GUSTAW,
4/ EXTALER LOGISTICS,
5/ THE NATURAT,
6/ FC MELANŻ,
7/ KUVERT ECOBAG.

Już od 10 lutego 2018 zapraszamy na Zbąszyńskie Zakładowe Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej.

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
64-360 Zbąszyń, ul. Mostowa 10 A
tel. 68 38 68 050, tel. kom. 664 495 084
www.centrumsportu-zbaszyn.pl
centrumsportu-zbaszyn@wp.pl
www.facebook.com/zcstir


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!