W kolejnym sobotnim sparingu piłki nożnej w ramach letnich przygotowań do nowego sezonu 2017-2018 na płycie głównej OSiRu, ZAP Syrena Zbąszynek podejmowała GKS Dopiewo.

Zbąszynek. Kolejny wygrany sparing

Obydwie drużyny występują w IV lidze, ZAP Syrena w lidze lubuskiej a GKS Dopiewo w lidze wielkopolskiej - północ. Po ciekawej i interesującej grze ZAP Syrena wygrała 4:3.
Bramki dla ZAP Syreny zdobyli: Radosław Nolka z karnego, Paweł Dulat, Piotr Bimek z karnego i Bartosz Jóźwiak.
Bramki dla GKS Dopiewo zdobyli: 2x Dominik Drzewiecki i Jan Borowiak.
To już trzeci sparing ZAP Syreny w ramch letnich przygotowań do nowego sezonu. Wcześniej drużyna Tomasza Leszczyńskiego wygrała na wyjeździe z Polonią Leszno 2:1 oraz wygrała w Babimoście z Escolą Varsowia Warszawa 4:3.

- Jest to dla nas bardzo pożyteczna forma treningu. Zawsze przy przeciwniku pewne schematy, które ćwiczymy na treningu, jest trudniej wykonać - powiedział po meczu szkoleniowiec ZAP Syreny. Jak wcześniej mówiłem, do wyników w meczach sparingowych nie przywiązujemy większej wagi, a chcemy realizować swoje cele szkoleniowe. W środę zagramy ostatni mecz sparingowy z Orłem Międzyrzecz, by już 12 sierpnia podjąć u siebie w pierwszym meczu ligowym Lubuszanina Drezdenko.

Zapraszamy do polubienia strony Zbąszyń nasze miasto i częstych odwiedzin tutaj.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!