Wypadek w Chobienicach. Poparzony trafił do szpitala. Poszkodowanego młodzieńca zabrało pogotowie lotnicze

Wypadek w Chobienicach. Poparzony trafił do szpitalaTłum gapiów wokół śmigłowca, który stał na skrawku gruntu obsianego zbożem.Dzisiaj w środę 9 kwietnia w Chobienicach gm. Siedlec powiat wolsztyński, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jeden z mieszkańców doznał poparzenia. Obrażenia były na tyle rozległe, że postanowiono wezwać pogotowie. Stan poszkodowanego okazał się na tyle poważny, że postanowiono wezwać pogotowie lotnicze. Śmigłowiec wylądował na skrawku gruntu obsianego zbożem. Długo trwało zanim helikopter wzniósł się w powietrze. Chłopak wymagał przygotowania do transportu ma oddział specjalistyczny, który zajmuje się oparzeniami. Najbliższy jest w Nowej Soli.
Miejsce lądowania zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobienicach.

Komentarze (26)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 22.30

ja (gość)

Do gość (gość) Publicznie nie pisze się imienia i nazwiska. Widać, że chcesz mieć problemy a jak nie wiesz to nie pisz!

AB (gość) (IOL)

a może autor chciał pokazać, że nie ma specjalnie wyznaczonych miejsc na lądowiska. Gdy coś się stanie i jest potrzebny śmigłowiec,wtedy gorączkowo szuka się jakiegoś miejsca do lądowania

IOL (gość)

Rzeczywiście nie wiem czy autor tekstu jest jakimś sympatykiem rolnictwa i przyrody że aż 2 razy w tym króciutkim artykule musi wspominać o tym że śmigłowiec wylądował na skrawku gruntu OBSIANEGO ZBOŻEM! Co to za informacja???? Z artykułu nie dowiadujemy się podstawowoej rzeczy co było przyczyną poparzenia ale za to jest niezwykle ważna informacja o skrawku gruntu OBSIANEGO ZBOŻEM. Litości!!!

OOO (gość) (ILAK)

Zaiste informacja o tym iż grunt był obsiany zbożemjest niezbędna. Bez tego artykuł straciłby sens i nikt nie wiedziałby co się stało :))))

ILAK (gość)

To zdanie w artykule:
"Tłum gapiów wokół śmigłowca, który stał na skrawku gruntu obsianego zbożem."
Jest w nim tyle nienawiści :))) Do tego zdjęcie tych gapiów:) Bezcenne!

;( (gość)

Najlepiej głupio gadać. Stało to sie stało. Najważniejsze ze zyje. i nikt nie ma prawo go oceniać, bo nikt nie wie jak było naprawdę.