Jan Filip Libicki z PO zwycięzcą głosowania na senatora w naszym okręgu Jan Filip Libicki z PO zwycięzcą głosowania na senatora w naszym okręgu

Jan Filip Libicki z PO zwycięzcą głosowania na senatora w naszym okręgu (© Arch. prywatne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z naszego okręgu senatorem będzie kandydat PO - senator Jan Filip Libicki

POZNAJCIE DOKŁADNE WYNIKI GŁOSOWANIA DO SENATU PODANE PRZEZ PKW


ZOBACZ WYNIKI DO SENATU

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieczysław Michalczak (gość)

Pracował w terenie to Wyborcy Pracowitego Senatora wybrali.Nie było mu ciężko przyjechac do Nowego Tomyśla w sprawie budowy wiaduktu by wesprzeć działania Społecznego Komitetu w sprawie budowy wiaduktu w Nowym Tomyślu .To jest właściwy człowiek ma właściwym miejscu.
Zaprzeczenie PANA i WŁADCY dr Włodzimierza Hibnera Burmistrza Nowego Tomyśla który na prośbę Senatora nie raczył nawet zejść piętro niżej by przywitać sie z niepełnosprawym Senatorem Filipem Libickim .Zachowanie Pana dr.Wlodzimierza Hibnera Burmistrza Nowego Tomyśla w tej sprawie i wielu innych jest żenujące .
Przepraszamy Panie Senatorze w imieniu Społecznego Komitetu w sprawie Budowy Obwodnicy Zachodniej wraz wiaduktem w Nowym Tomyslu .Przewodniczący Społecznego Komitetu w sprawie budowy obwodnicy zachodniej wraz z wiaduktem w Nowym Tomyslu Mieczysław Michalczak