7 lutego odbyły się Walentynki z Babcią i Dziadkiem w Nowej Wsi Zbąskiej. Na salę wiejska zaproszona babcie i dziadków, przed którymi wystąpili uczniowie z klas I-III.

Walentynki z Babcią i Dziadkiem w Nowej Wsi Zbąskiej - fotorelacja
Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w Nowej Wsi Zbąskiej w atmosferze sympatii i miłości. Wszystko działo się za sprawą zbliżających się Walentynek i minionych Dni: Babci i Dziadka. Występy artystyczne przygotowali uczniowie z klas I-III przy pomocy wychowawczyń. Każda klasa wykonała kilka scenek muzyczno-tanecznych, w których bohaterami była babcia z dziadkiem. Były życzenia dla ukochanych dziadków, prezenty a na zakończenie występów wszystkie wnuczęta zaśpiewały im 100-lat.

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje!


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiPrzepis na idealne śniadanie. Tost zapiekany z jajkiem sadzonym

Źródło:Agencja TVN

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!