W niedzielę,21 stycznia w kościele parafialnym pw. Macierzyństwa NMP odbył się magiczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Parafialnej Scholi Dziecięcej i Młodzieżowej.

Dla licznie zgromadzonej publiczności przygotowano wiele niespodzianek muzycznych. W programie znalazły się tradycyjne kolędy i pastorałki, usłyszeliśmy m.in.: „Dzisiaj w Betlejem", „Pójdźmy wszyscy do stajenki", „Narodził się Bóg dziecina", „ Świeć, gwiazdeczko, świeć", „Anioł pasterzom mówił" oraz inne.
Przepiękny koncert wprowadził wszystkich słuchaczy w świąteczny Bożonarodzeniowy magiczny nastrój, pełen spokoju i zadumy.

Kolędy wzruszają i jednoczą, pobudzając do najpiękniejszych przeżyć. Chcielibyśmy, aby w otoczeniu betlejemskiej szopki otwarły się Państwa serca i zachęciły do dobroczynności – której nigdy nie za wiele, wspierajmy dalszą działalność Scholi - mówił ks. Jakub Świątek.

Koncert często i długo oklaskiwany przez publiczność był dedykowany babciom i dziadkom,
z okazji ich święta.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!