Teledyski z lat 90-tych. Co z nich zapamiętałeś? Teledyski z lat 90-tych. Co z nich zapamiętałeś?

(© 123rf)

Pamiętacie czasy, kiedy dzięki nowej satelicie można było oglądać programy muzyczne? Wszystkie dzieciaki z podwórka siedziały przyklejone do ekranu i obserwowały zupełną nowość: teledyski! Zobaczcie, co pamiętacie z tamtych lat.

Z czym nam się kojarzą lata 90.? Ze smakiem gumy "Turbo", szelestem ortalionu, pierwszym hamburgerem i kultowymi teledyskami. Pamiętacie swoje pierwsze zderzenie z zachodnią muzyką? A może woleliście polskie hity? Sprawdźcie, co pamiętacie z tych godzin spędzonych przed programami muzycznymi!

Kliknij tutaj, aby rozwiązać quizPrzeczytaj też: Niemieckie zespoły lat 90. Co się z nimi stało?

Zobacz też: Spice Girls: Gwiazdy chcą połączyć siły, by uczcić 20-lecie zespołu (napisy)


Źródło: CNN Newsource/x-news

Quizy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

baby do garów! (gość)

"Z czym nam się kojarzą lata 90-te?"

Autorka nie umie prawidłowo napisać: "lata 90."? Pisanie tych końcówek :"-te" to błąd ortograficzny.

aaa (gość)

Fajne czasy, z życzliwymi ludźmi, spotkaniami rodzinnymi, jedzeniem bez ton konserwantów, Amigą czyli komputerem, na które robiło się coraz lepsze gry na ten komputer (dziś robi się coraz lepsze komputery pod gry), oraz dzieciakami bawiącymi się na dworze, a nie z nosami przyklejonymi do smartfonów z facebookiem i durnymi gierkami...