Sportowy weekend w Wielkopolsce Sportowy weekend w Wielkopolsce

Sportowy weekend w Wielkopolsce: W sobotę odbędzie się 65. Memoriał Alfreda Smoczyka (© Waldemar Wylegalski)

Zobaczcie, co będzie działo się na sportowych arenach Wielkopolski w najbliższy weekend 24-25 października. Nie zabraknie emocji piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich i żużlowych.

PIŁKA NOŻNA
Lech II Poznań – Kujawianka Izbica Kujawska, III liga, sobota, godz.13. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

Sokół Kleczew – Warta Poznań, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy Alei 600-lecia w Kleczewie.

Centra Ostrów Wielkopolski – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz.14. Stadion przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Unia Swarzędz – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, III liga , sobota, godz. 15. Stadion przy ul Świętego Marcina w Swarzędzu.

Pelikan Niechanowo – Nielba Wągrowiec, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Brzozowej w Niechanowie.

KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Start Warlubie, III liga, sobota, godz.18. Stadion przy ul. Wał Matejki w Kaliszu.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna
– sobota: Zjednoczeni Trzemeszno – GKS Dopiewo (13), Kotwica Kórnik – Sparta Oborniki (14), 1922 Lechia Kostrzyn – Tarnovia Tarnowo Podgórne (15), Iskra Szydłowo – Lubuszanin Trzcianka (15); niedziela: GLKS Wysoka – Mieszko Gniezno (13), Huragan Pobiedziska – Grom Plewiska (14), Wełna Skoki – Warta Międzychód (14), Mawit Lwówek – Płomień Przyprostynia (14).

grupa południowa – sobota: Polonia 1912 Leszno – Grom Wolsztyn (15), Victoria Września – LKS Ślesin (15), SKP Słupca – Olimpia Koło (15), Victoria Ostrzeszów – Obra 1912 Kościan (15), Rawia Rawicz – Orzeł Mroczeń (15), Polonia Kępno – Piast Kobylin (15), Dąbroczanka Pępowo – PKS Racot (15); niedziela: Biały Orzeł Koźmin – Górnik Konin (14).

Lech Poznań – Warta Poznań, Centralna Liga Juniorów (grupa zachodnia), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

Polonia Poznań – Praga Warszawa, I liga kobiet (grupa północna), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Harcerskiej w Poznaniu.

Polonia Środa Wielkopolska – GSS Grodzisk Wielkopolski, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.

Kotwica Kórnik – Górnicza Konin, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Leśnej w Kórniku.

ZOBACZ TAKŻE: Lech Cup 2015 - Najlepsze zespoły młodzieżowe i trenerzy w hali Arena [PROGRAM]


KOSZYKÓWKA
MUKS Poznań – MKS Polkowice, Tauron Basket Liga Kobiet, sobota, godz. 16. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.

X-Demon Tęcza Leszno – AZS Politechnika Korona Kraków, I liga kobiet, sobota, godz. 16. Hala przy ul. Zygmunta Starego w Lesznie.

Enea AZS Poznań – AZS PWSZ II Gorzów Wielkopolski, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.

Rawia Rawag Rawicz – Sklep Polski MKK Gniezno, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17.30. Hala Gimnazjum w Sierakowie przy ul. Przyjemskiego w Rawiczu.

Jamalex Polonia 1912 Leszno – KK Oleśnica, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 19. Hala przy ul. Zygmunta Starego w Lesznie.

Basket Piła – Kotwica 50 Kołobrzeg, II mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.

FUTSAL
Red Dragons Pniewy – Clearex Chorzów, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.

Auto Wicherek Oborniki – Unisław Team Unisław, I liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo, I liga kobiet, niedziela, godz. 11, Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.

UKH Start 1954 Gniezno – Grunwald Poznań, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

AZS AWF Poznań – Polonia Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12, Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

AZS Politechnika Poznańska – Siemianowiczanka, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.

Lipno Stęszew – Polonia Skierniewice, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 11. Boisko przy ul. Trzebawskiej w Stęszewie.

PIŁKA RĘCZNA
Real Astromal Leszno – MKS Kalisz, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz.16. Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.

Wolsztyniak Wolsztyn – ŚKPR Świdnica, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Marcinkowskiego w Wolsztynie.

MKS Poznań – Polski Cukier Pomezania Malbork, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MOSiR Bochnia, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Lider Swarzędz – Żagiew Dzierżoniów, II liga mężczyzn (grupa I), sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Mielżyńskiego w Swarzędzu.

Polonia Środa Wielkopolska – Sparta Oborniki Wielkopolskie, II liga mężczyzn (grupa I), niedziela, godz. 17. Hala w Nowym Mieście nad Wartą.

Sparta Oborniki – AZS AWF Wrocław, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

AZS AWF Volkswagen Poznań – MKS Zagłębie II Lubin, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

MKS MOS Gniezno – KS AP Piznań, II liga kobiet (grupa I), niedziela, godz. 15. Hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

RUGBY
Posnania Poznań – Arka Gdynia, ekstraliga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.

SIATKÓWKA
11. Memoriał Arkadiusza Gołasia, Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel, sobota, godz. 14, AZS Częstochowa – Lotos Trefl Gdańsk, godz. 17, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 13, finał, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie.

KS Murowana Goślina II – Orzeł Elbląg, II liga kobiet (grupa I), piątek, godz. 17. Hala przy ul. gen Tadeusza Kutrzeby w Murowanej Goślinie.

UŻKPS Kościan – WTS KDBS Bank Włocławek, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 17. Hala na osiedlu Piastowskim w Kościanie.

LUKS Wilki Wilczyn – KS Chełmża, II liga mężczyzn (grupa I), niedziela, godz. 19. Hala przy ul. Wilczogóra 7 w Wilczynie.

WATERPOLO
Waterpolo Poznań – Polonia Bytom, ekstraklasa, sobota, godz. 18, niedziela, godz. 11. Termy Maltańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.

JUDO
Siódmy Memoriał Jigoro Kano, sobota i niedziela, godz. 9. Hala przy ul. Hugona Kołłątaja w Luboniu.

SUMO
Mistrzostwa Polski Kadetów, sobota, godz. 9, niedziela, godz. 11.15. Hala na os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu.

WIOŚLARSTWO
Centralne kontrolne regaty jesienne, sobota, godz. 9, niedziela, godz. 10. Tor Regatowy Malta przy ul. Wiankowej w Poznaniu.

REKREACJA
Biegi przełajowe Grand Prix City Trail Nationale-Nederlanden, sobota,. godz. 11.30. Start i meta nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu.

ŻUŻEL
65. Memoriał Alfreda Smoczyka, sobota godz. 15. Stadion przy ul. Strzeleckiej 7 w Lesznie.

63. turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, niedziela godz. 14.30. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

BRYDŻ SPORTOWY
Otwarte mistrzostwa Wielkopolski juniorów młodszych i młodzików, memoriały Olka Czwakiela i Andrzeja Witkowskiego, piątek, godz. 16, sobota, godz. 8.30, niedziela, godz. 10. Zespole Szkół 106 przy ul. Janickiego w Poznaniu.

SZERMIERKA
TESA Puchar Polski juniorów we florecie, niedziela, godz. 10. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.


Lech Cup: Więcej o turnieju w Arenie czytaj TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!