Shakira wystąpiła 25 września podczas otwarcia Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wokalistka wykonała piosenkę Johna Lennona „Imagine” specjalnie dla papieża Franciszka, który miał zaraz po jej występie uroczystą przemowę. Zobaczcie nagranie!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Występ Shakiry podczas otwarcia Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych poprzedziła jej krótka przemowa, dotycząca sytuacji syryjskich dzieci. To im, małym uchodźcom z krajów objętych konfliktami zbrojnymi, zadedykowała piosenkę Johna Lennona.

- Nasze dzieci mają prawo do równych szans, do rozwoju, do szczęścia, zdrowia i bezpieczeństwa - powiedziała Shakira. - Teraz przyszedł czas na to, by nie tylko to sobie wyobrażać, ale by działać.

Gościem specjalnym forum był papież Franciszek. To jego wystąpieniem zaśpiewała Shakira.

Shakira - wyjątkowy występ w Nowym JorkuRozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!