Sezon w KOPA rozpoczęty. W niedzielę, w Świętnie zainaugurowano X sezon Wolsztyńskich spotkań przy KOPIE. W tym roku do cyklu Gran Prix zaliczanych jest pięć turniejów, natomiast podsumowanie tegorocznego sezonu odbędzie się 20 marca, podczas otwartych Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego.

Frekwencja jak to zwykle przy okazji turniejów w KOPA była bardzo wysoka. Tego dnia na turnieju stawiło się 120 zawodników z całego powiatu ale i nie tylko. Pierwszym tegorocznym zwycięzcą okazał się Wojciech Piotrowski z 23 pkt. Drugie miejsce dla Tomasza Matuski z 21 pkt. Trzeci był Stanisław Jackowski z 21 pkt. Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Zbigniew Janusz – 19 pkt, Aleksander Kamieniarz – 19 pkt, Andrzej Greber – 19 pkt, Grzegorz Buda – 19 pkt, Edward Jankowski – 18,5 pkt, Rafał Drozda – 18 pkt, Dariusz Sarbok – 18 pkt, Brunon Ratajczak – 18 pkt, Tadeusz Buczkowski – 18 pkt.

Kolejny odbędzie się w niedzielę, 15 listopada na sali wiejskiej w Jabłonnie.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!