Regulamin 40. Plebiscytu na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej

Regulamin 40. Plebiscytu na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej

Regulamin 40. Plebiscytu na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej

I. Postanowienia ogólne
1. Plebiscyt na 10 sportowców ziemi zbąszyńskiej w roku 2018 organizowany jest przez Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.
2. Celem plebiscytu jest wyłonienie i uhonorowanie sportowców, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w roku 2018.
3. Nad przebiegiem plebiscytu czuwa powołana przez ZCSTiR komisja plebiscytowa,
w której uczestniczą przedstawiciele klubów lub stowarzyszeń sportowych z gminy Zbąszyń.

II. Zgłoszenia kandydatów**
1. Zgłoszenia kandydatów mogą dokonywać stowarzyszenia, organizacje, kluby sportowe i szkoły.

2. Zgłoszenia winny zawierać imię, nazwisko, dyscyplinę, nazwę klubu, który obecnie reprezentuje, osiągnięcia w roku 2018 oraz krótkie uzasadnienie. Zgłoszenia przyjmowane będą na opracowanych przez organizatora kartach zgłoszeniowych.
3. Można zgłaszać jedynie kandydatury osób, które trenują i reprezentują kluby ziemi zbąszyńskiej. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na adres:

centrumsportu-zbaszyn@wp.pl .
4. Termin zgłoszeń upływa w piątek 04. 01. 2019 r.

III. Lista kandydatów
1. Komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń przedstawi listę kandydatów, spośród których drogą głosowania wybrany zostanie najpopularniejszy sportowiec ziemi zbąszyńskiej.
2. Lista kandydatów wraz z osiągnięciami i uzasadnieniami przedstawiona zostanie do dnia 21.01.2019 r.

IV. Głosowanie
1. Do głosowania uprawnieni są: trenerzy, działacze, nauczyciele, członkowie zarządów klubów, organizacji i stowarzyszeń sportowych z Gminy Zbąszyń oraz przedstawiciele samorządu i lokalnych mediów.
2. Głosowanie odbywa się na specjalnie do tego przeznaczonych kuponach.
3. Ilość kuponów dla poszczególnych klubów będzie ściśle określona prze komisję.
4. Kupon zawiera miejsce na wpisanie nazwisk dziesięciu sportowców, wybranych

z listy kandydatów.
5. Kupon jest ważny, jeśli:
a) został wypełniony na oryginalnym egzemplarzu,
b) dotyczy plebiscytu właściwego roku,
c) wypełnione są w nim wszystkie rubryki,
d) trafił do ZCSTiR do dnia 8.02.2019r.

V. Obliczanie głosów**
1. Przy obliczaniu głosów bierze się pod uwagę wszystkie ważne kupony.
2. Obliczania głosów dokonuje komisja plebiscytowa.
3. Punkty przyznaje się według kolejności: 1. miejsce - 10 punktów, 2. miejsce –
9 punktów, 3. miejsce - 8 punktów, 4 miejsce – 7 punktów, ... , 10 miejsce – 1 punkt.
4. Do dziesiątki najpopularniejszych sportowców wchodzą ci spośród zawodników, którzy uzyskają kolejno największą liczbę punktów.

VI. Ogłoszenie wyników
1. Publiczne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w marcu 2019 r.
2. Do tego czasu członkowie komisji plebiscytowej oraz osoby z nimi współpracujące zobowiązani są do zachowania tajemnicy odnośnie wyników.

VII. Postanowienia końcowe
1. Możliwe są wyróżnienia dla najlepszych zawodników poszczególnych dyscyplin sportowych np. najlepszy piłkarz, szachista, żeglarz itd.
2. W przypadku szczególnych osiągnięć organizatorzy dopuszczają również możliwość uhonorowania szkoleniowców, trenerów z terenu gminy Zbąszyń oraz wyróżnienie osób, które w inny sposób znacząco przyczyniają się do rozwój sportu zbąszyńskiego.
3. Możliwe jest prowadzenie oddzielnego plebiscytu na sportowca roku przez lokalne media.
4. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia plebiscytu i od tego dnia można zgłaszać kandydatury.
5. Kandydat/kandydatka do Plebiscytu lub rodzic/opiekun prawny osoby niepełnoletniej oświadcza,że zapoznał/a się z treścią regulaminu 40 Plebiscytu Na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej w 2018 roku oraz oświadcza, że zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 5 kwietnia 2016 r.)
wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Dyrektora Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji – pobieranych danych osobowych oraz wykonywanie zdjęć indywidualnych i grupowych dla celów organizacyjnych realizowanych przez ZCSTiR zadań statutowych tj. organizowania imprez sportowych - 40 Plebiscytu Na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej w 2018 roku. Jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie i zamieszczanie wizerunku przez Administratora Danych Osobowych, na stronach internetowych i profilach facebook prowadzonych przez ZCSTiR, publikacji prasowej wizerunku w gazetach i przekazach telewizyjnych.
Zgodnie z art. 24, ust. 1 i 2 ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016, poz. 922 z późn. zm) Administrator Danych Osobowych informuje, że przetwarza ich dane osobowe oraz wizerunkek w siedzibie Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystki i Rekreacji, ul. Mostowa 10a, 64-360 Zbąszyń w celu organizacji i przeprowadzenia 40 Plebiscytu Na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej w 2018 roku. Kandydat/kandydatka
lub rodzic/opiekun prawny osoby niepełnoletniej oświadcza, iż został/a pouczony/a należycie o przysługujących uprawnieniach w zakresie możliwości wglądu
do gromadzonych danych osobowych oraz o możliwości ich uzupełniania oraz żądania sprostowania w razie stwierdzenia, że dane te są niekompletne, nieaktualne
lub nieprawdziwe.
6. Zgłoszenia kandydata/kandydatki do Plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją postanowień i zapisów regulaminu 40 Plebiscytu Na 10 Sportowców Ziemi Zbąszyńskiej w 2018 roku przez kandydującą osobę lub rodzica/opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej.
7. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
64-360 Zbąszyń, ul. Mostowa 10 A
tel. 68 38 68 050
tel. kom. 664 495 084
www.centrumsportu-zbaszyn.pl
centrumsportu-zbaszyn@wp.pl

DM

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3