Poznaliśmy drugiego headlinera przyszłorocznego festiwalu w Gdyni. 30 czerwca na Opener' Festival wystąpi grupa Red Hot Chilli Peppers. Zespół przyjedzie do Polski w ramach promocji swojego najnowszego albumu.

Open'er Festival
29.06 - 02.07 2016
Gdynia, Lotnisko Kosakowo


Na 15-ej edycji Open’era będziemy mogli powitać jedną z największych gwiazd współczesnej muzyki – kalifornijską formację Red Hot Chili Peppers. Blisko 80 milionów sprzedanych egzemplarzy, kilka klasycznych płyt i singli, które przeszły do historii muzyki, obecność w Rock And Roll Hall of Fame, czy miks gatunkowy oparty na rockowych riffach i funkowej pulsacji – oto Red Hot Chili Peppers w skrócie.

Od kilku miesięcy Red Hot Chili Peppers pracują nad nowym albumem. Tym razem producentem ich jedenastego krążka jest Danger Mouse. Pracę nad płytą przerwał wypadek Flea, który był zmuszony odłożyć swój instrument na pół roku. Zespół zapowiada jednak, że nowa płyta na pewno ukaże się w przyszłym roku. Trasa koncertowa, w ramach której zagrają na Open’erze, jest tego potwierdzeniem.

RHCP to drugi, po Florence + The Machine, ogłoszony headliner festiwalu Open'er.

Bilety na Open'er Festival 2016


- karnet 4-dniowy – 459 zł
- karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 539 zł
- karnet weekendowy – 349 zł
- karnet weekendowy + pole namiotowe – 409 zł
- bilety jednodniowe – 239 zł

Dostępne na stronie alterart.plKoncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!