PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2015 to idealny sposób na zwieńczenie biegowego sezonu. Zawody odbędą się już w sobotę 24 października.

PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2015 na zakończenie sezonu biegowego
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plPZU Cracovia Półmaraton wystartuje już w najbliższą sobotę. Meta zlokalizowana zostanie na niedawno wybudowanej, nowoczesnej hali - Tauron Arenie Kraków.

Uczestnicy będą mieli do pokonania połowę maratońskiego dystansu, czyli 21,97 km. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie czują się jeszcze na siłach, aby pokonać 42 kilometry. Start w Półmaratonie będzie okazją do sprawdzenia swoich możliwości na drugiej trasie, a także odkrywania malowniczych uliczek i zabytków Krakowa.

W dniu biegu Biuro Zawodów będzie czynne od 6:00 do 9:30. Tego dnia będzie jednak można tylko odbierać pakiety startowe. Zapisywanie się i wpłacanie kwoty startowje nie będzie już możliwe.

W ramach pakietu zawodnikom przysługuje numer startowy i agrafka, worek na odzież, koszulka, a także materiały informacyjne. Ponadto uczestnicy 2. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego będą mogli też skorzystać z pryszniców i masaży, posiłku regeneracyjnego, a także bezpłatnego noclegu z 23 na 24 października. Nocleg przygotowany został w Małej Hali obok Tauron Areny przy u. Lema 7. Trzeba zabrać ze sobą własne śpiwory i karimaty. Na miejscu znajdują się prysznice. Zawodnicy będą przyjmowani w piątek od 18:00 do 22:00.

Szczegółowe informacje na temat organizacji biegu znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Czytaj też: Półmaraton Szakala 2015. Pobiegnij w Lesie Łagiewnickim


Zobaczcie też: Orlen Warsaw Marathon 2015: ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW


Biegi w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

to niesamowite (gość)

śmieszne b śmieszne powyżej piszecie że smog i w takich warunkach będą biec po zdrowie i się dotleniać

jarek (gość)

Piszecie o Pómaratonie Królewskim a zdjęcia dajecie z zeszłorocznego Pólmaratonu Marzanny

sdk (gość)

Raczej na rozpoczęcie a nie na zakończenie sezonu. W upale nie chce się biegać tymczasem zima warunki będą idealne.