Przyprostynia: Groźny pożar w budynku. W sobotę 27 września około godziny 18.30 doszło do pożaru w kotłowni budynku mieszkalnego w Przyprostyni. Dyspozytor Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Tomyślu natychmiast zaalarmował zastępy z Przyprostyni, Zbąszynia i Nowego Tomyśla.

Przyprostynia: Groźny pożar w budynku - ZDJĘCIA!Na miejscu okazało się, że przyczyną pożaru było niedopilnowanie przez właściciela pieca, w którym rozpalano ogień.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy ugasili ogień, oddymili mieszkanie, wyrzucili i dogasili znajdujące się w kotłowni przedmioty. Sprawdzili także za pomocą kamery termowizyjnej, czy nie ma innych źródeł ognia - poinformowali strażacy z OSP Zbąszyń na swojej stronie internetowej.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!