Producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego Producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

(© Dorota Michalczak)

Burmistrz Zbąszynia przypomina, że w 2018 r. producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego, zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej .

Komunikat - zwrot podatku akcyzowego

Burmistrz Zbąszynia przypomina, że w 2018r. producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego, zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej w dwóch terminach:

- od 1 lutego 2018r. do 28 lutego 2018r.- wraz z fakturami VAT dokumentującymi zakup oleju napędowego do produkcji rolnej w okresie od 1sierpnia 2017r. do 31 stycznia 2018r.
- od 1 sierpnia 2018r. do 31 sierpnia 2018r. - wraz z fakturami VAT potwierdzającymi zakup oleju napędowego do produkcji rolnej w okresie od 1 lutego 2018r. do 31lipca 2018r.

Wypłata zwrotu podatku nastąpi w terminach:
- do 30 kwietnia 2018r. w przypadku złożenia wniosku w pierwszym terminie
- do 31 października 2018r. w przypadku złożenia wniosku w drugim terminie
przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku

Procedura i warunki ubiegania się o zwrot podatku akcyzowego w 2018 r.
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiŁącko. Parada traktorów domowej konstrukcji (SŚ)

Źródło:gazetakrakowska.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!