(© KWP Białystok)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja z Białegostoku wraz ze Strażą Graniczną nadal poszukują dwóch zaginionych geologów. Ślad po nich zaginał w nocy z piątku na sobotę. Około północy wyjechali samochodem z Rzędzian, gdzie byli zakwaterowani.

Poszukiwani mężczyźni prowadzili prace geologiczne pod Białymstokiem. Poszukiwania z udziałem helikoptera na razie nie odniosły skutku. W poniedziałek policja opublikowała ich zdjęcia oraz fotografię ich samochodu - czarnego nissana patrola.

Wśród poszukiwanych geologów jest mieszkaniec Popowa Kościelnego w Wielkopolsce. Piotr Patelski ma 26 lat, około 185 cm wzrostu, krępą budowę ciała i włosy ciemnoblond. Policja podaje, że ma także zdeformowane palce obu dłoni po przykurczu mięśni.

Piotr Patelski nie skontaktował się z rodziną ani przyjaciółmi. Zdaniem jego współpracowników, geolodzy nie mogli, wbrew temu co ustaliła policja, pić alkoholu. Ostatniej nocy, kiedy ich widziano, podobno na stacji benzynowej zaopatrywali się w alkohol.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!