Serdecznie zapraszamy na "Pierwszą Potańcówkę na Dechach", która odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2017 roku o godzinie 20.00 w Zbąszyńskim Centrum Kultury.

Pierwsza Potańcówka na Dechach już w sobotę
Będzie to ludowa zabawa taneczna, podczas której o oprawę muzyczną zadbają Kapele Koźlarskie.
Uczestnikiem wydarzenia może zostać każdy chętny, niezależnie od wieku i tego, czy związany jest z kulturą ludową regionu, czy nie.
Będzie to okazja aby lepiej poznać kozłowe granie i, być może, przekonać się do tego, że przy muzyce ludowej można się doskonale bawić!
Na osoby, które wezmą udział czeka kawa i symboliczny poczęstunek, jednak jeśli ktoś z Państwa ma ochotę przynieść coś swojego "do zjedzenia, czy napitku" niech nie czuje się skrępowany!
Czekamy również na tych, którzy tańczyć nie mogą, czy też nie chcą - potańcówka jest także okazją do rozmów!

Zapraszamy zatem wszystkich, widzimy się w sobotę, 18 listopada 2017 roku o godzinie 20.00 w Zbąszyńskim Centrum Kultury.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!