Polską reprezentantką w 25. edycji konkursu piękności Miss Model of The World jest 24-letnia Katarzyna Włodarek z Wielunia. Finał konkursu odbędzie się już 31 października w Chinach.

Weźmie w nim udział ponad 60 kandydatek z całego świata. Obecnie panującą Miss jest Shelynne Paige Hoyt ze Stanów Zjednoczonych.

Od 12 października Kasia jest w Chinach na zgrupowaniu konkursu. Finalistki mają za sobą m.in. oficjalną sesję zdjęciową, prezentację w strojach narodowych i sukniach wieczorowych. Znalazł się także czas na relaks oraz podróż i zwiedzanie Chin. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania i próby do gali finałowej.

Katarzyna jest zdobywczynią tytułu I Wice Miss Województwa Łódzkiego 2014 i II Wice Miss World Poland 2015. Kasia w tym roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i otrzymała tytuł lekarza medycyny.

W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, dlatego planuje podjęcie specjalizacji z kardiologii bądź neurologii dziecięcej.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!