Pech Gromu w meczu z Polonią [ZDJĘCIA]

MP
Grom remisuje z Polonią Kępno
Grom remisuje z Polonią Kępno Marcin Paczkowski
Pech Gromu w meczu z Polonią. Tylko jeden punkt zdobyli piłkarze Gromu Wolsztyn w meczu 2. kolejki IV ligi, w której mierzyli się z Polonią Kępno. W 87. minucie spotkania Sebastian Czura wpakował piłkę do własnej siatki i tym samym padł remis 3:3. Gole dla Gromu zdobywali: Tomasz Lewandowski (x2) oraz Paweł Dulat.

W 20. minucie za sprawą Marcina Gruszki, Kępno wyszło na prowadzenie. W doliczonym czasie pierwszej części spotkania, po rzucie wolnym najlepiej w polu karnym odnalazł się Tomasz Lewandowski i doprowadził do remisu.
Tuż po przerwie ponownie przebudzili się goście, i po strzale Marcina Nawrota wyszli na prowadzenie. Nie minęła minuta a już był remis. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Tomasz Lewandowski. Natomiast trzy minuty później sytuację sam na sam wykorzystał Paweł Dulat i Grom wyszedł na prowadzenie. W 87. minucie Sebastian Czura po niefortunnej interwencji wpakował futbolówkę do własnej siatki i tym samym "doprowadził" do remisu 3:3. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie.