Microsoft udostępnił 22 września najnowszą wersję swojego pakietu biurowego - Office 2016. Zmiany są niewielkie, jednak faktycznych usprawnień jest sporo.

Od 22 września użytkownicy usługi Office 365, korzystający z komputerów z systemem Windows (premiera Office 2016 na Mac odbyła się 2 miesiące temu), mogą pobrać najnowszą wersję pakietu Office 2016 zupełnie za darmo, w ramach swojej subskrypcji. Co ciekawe, do sprzedaży pudełkowej trafił Office 2016 w wersji Professional, który to wyceniono na, bagatela, 399 dolarów. Wszystkie najważniejsze zmiany, jakie niesie ze sobą pakiet Office 2016 Microsoft zaprezentował na poniższym materiale wideo.Chyba najważniejsza i najciekawsza ze zmian dotyczy pracy nad jednym plikiem przez kilka osób (w obrębie narzędzi Word, PowerPoint i OneNote). Współtworzenie może odbywać się od teraz w czasie rzeczywistym, bez względu na to, czy edytujący plik korzystają z wersji systemowych, czy webowych (które do tej pory umożliwiały taki wariant pracy nad dokumentami). W obrębie pakietu pojawiły się także usługi Skype for Business, Office 365 Planner i Office 365 Groups, ułatwiające organizację pracy.

Aby uruchomić pakiet Office 2016 potrzebny jest system Windows 7 lub nowszy.

Źródło: Conowego.pl

Aktualności

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!