Sąd w Poznaniu aresztował na trzy miesiące trzy osoby, które prokuratura oskarżyła o zabójstwo 35-letniego mężczyzny w lesie niedaleko Opalenicy. Do aresztu trafili 45-letnia kobieta, jej 31-letni przyjaciel i 17-letni syn, który za udział w zbrodni odpowiada jak dorosły. Wszystkim grozi dożywotnie więzienie.

14-latka - drugiego syna aresztowanej kobiety, który również uczestniczył w porwaniu i dotkliwym pobiciu Dariusza G. - sąd rodzinny postanowił umieścić w schronisku dla nieletnich.

Zwłoki 35-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego znaleziono w piątek zakopane w lesie w okolicach Opalenicy.

Mężczyznę zamordowała jego była żona, Elżbieta B.G., wraz z dwoma synami i konkubentem. Jej zdaniem, mężczyzna był zbyt nachalny, bo chciał, żeby do niego wróciła. Czterech podejrzanych postanowiło go więc nastraszyć. W nocy z 19 na 20 grudnia wywieźli go do lasu, dotkliwie pobili i zostawili samego na 10-stopniowym mrozie. Przyjechali kolejnego dnia, jednak okazało się, że 35-latek już nie żył. Wtedy go zakopali.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Krzyś (gość)

Wpis zgłoszony do moderacji


Co możecie wiedzieć na temat Rona i jego rodziny jeśli nie rozmawialiście z nimi chyba każdy by gościowi wjeb[...]jak by mu mamę nękał. Łatwo jest teraz krytykować postawcie się na ich miejscu, i wtedy zadajcie sobie pytanie co wy byście czuli i że oni potrzebują wsparcia a nie krytyki całe życie przed nimi trzymaj się ciepło RON {DINO-KRZYŚ]

Annnnna (gość)

Nie wiecie jaka jest prawda...
oceniacie to co nie zawsze jest prawdą!!
Czytając reportaż staracie się krytykować postępowanie innych!!!
Znam Rona i wiem że on nic nie zrobił!!!

RYBA (gość)

hu*j w dupe policji 100% tradycji pierdo*le tą sendzie i prokurature hu*j w dupe tym co jadą na dobrą rodzine jebał was pies sku*rwysyny

rabuS (gość)

jakie bestie wporzantku chlopaki tesz bym tak zrobil na ich miejstu jak by mi matule drenczyl ktos a znzm tego goscia co niby go zabili i niebyl taki swienty jak to sobie myslisz

sonia (gość)

Prokuratura nie oskarżyła a zapewne postawiła zarzut zabójstwa! Jest znaczna różnica pomiędzy podejrzeniem a oskarżeniem . Powstrzymajmy się od osądzania tych ludzi . Zapewniam Was że 3/4 tego co czytamy do wybujała wyobrażnia naszych dzielnych śledczych. Nie wiem czy to zrobli czy nie, nikt tego jeszcze nie wie, są narazie podejrzami a do aktu oskarżenia a potem wyroku jeszcze bardzo długa droga. A prawo domniemania niewinności obowiązuje nas wszystkich .

ryba (gość)

ale wy jestescie zamiast spierac to dołujecie tylko ja znam prawde i to nie oni a wy jak nie wiecie to nie muwcie bo to są podejzani a nie wini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RYBA (gość)

Bendzie Dobrze tez bym tak zrobil na ich mniejscu matke drenczył im tylko a wy ze zabujcy to bylo nie umyśne a nie celowe

JACEK (gość)

TE BESTIE MAJĄ NAZWISKO GĄSIENIEC!!!. WPISZCIE NA NASZĄ KLASĘ GĄSIENIEC I MIEJSCOWOŚĆ ŁĘCZYCE. PISZCIE IM KOMENTARZE!!!!!!!!!!!!!!!!!