Młodzież z gimnazjum w Opalenicy będzie realizowała innowacyjny projekt nauczania przedmiotów ścisłych, który nosi nazwę „Akademia uczniowska”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dyrektor placówki Lidia Szwechłowicz uczestniczyła w uroczystej inauguracji akademii, która odbyła się w Warszawie. Koordynatorem tego projektu w szkole będzie Joanna Sękowska-Kaczmarek i obejmie on tylko klasy pierwsze. Uczniowie w ramach „Akademii uczniowskiej” będą między innymi uczestniczyć w dodatkowych lekcjach z biologii. Przewidziane są również wycieczki edukacyjne do różnych wyższych uczelni oraz spotkania z naukowcami. Opalenickie gimnazjum otrzyma ponadto niezbędne pomoce, a pedagodzy będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach. Warto dodać, że placówka znalazła się w gronie dziewięćdziesięciu wybranych gimnazjów z całej Polski do realizacji nowego edukacyjnego projektu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!