29 października 2015 r. w ZSP w Nądni – Oddział Nowa Wieś Zbąska odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. 22 pierwszoklasistów swoją uroczystość rozpoczęło polonezem, pod czujnym okiem wychowawczyni - Iwony Olak.

Uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej rozpoczęto polonezem
Chociaż dzieci dopiero rozpoczęły swoją przygodę z nauką, poloneza odtańczyły tak, jak tylko potrafiły najlepiej. Rodzice występ nagrodzili gromkimi brawami. Uczniowie w sposób humorystyczny się przedstawili pokazując swoje mocne i słabe strony, w krótkich wierszykach. Po występach artystycznych nastał moment długo oczekiwany.

Ślubowanie
Dziewczęta i chłopcy do ślubowania, bardzo dobrze się przygotowali. W obecności pani dyrektor ZSP w Nadnii – Magdaleny Boch, Moniki Perz – kierownika referatu obsługi placówek oświatowych, rodziców, przedszkolaków, starszych kolegów ze szkoły i zaproszonych gości, złożyli uroczyste ślubowanie.

Otrzymali mnóstwo prezentów
Po tej podniosłej chwili uczniowie otrzymali dyplomy, legitymacje szkolne i mnóstwo prezentów od przedszkolaków, starszych kolegów, pan dyrektor i rodziców. Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach ufundował każdemu pierwszoklasiście książeczki SKO z wkładem 2 zł. Ma to być zachętą do gromadzenia oszczędności.

Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!