(© EWELINA WOJCKI / POLSKA PRESS)

13 listopada na półki sklepowe trafi drugi album młodziutkiego duetu. Płytę "Sea You Later" zapowiada utwór "Nie gotujemy".

Justyna Święs i Kuba Karaś dali poznać się jako uprzejmi i niezwykle utalentowani młodzi ludzie. Ich debiutancki album "No Bad Days" z 2014 roku, nagrany pod czujnym okiem Bartka Szczęsnego pozwolił im z dnia na dzień stać się jednym z najważniejszych zespołów mąrej popowej elektroniki na polskiej scenie.

W rok zdązyli odwiedzić najważniejsze polskie festiwale (OFF, Open'er) oraz zaistnieć na wydarzeniach poza granicami nazego kraju (gościli między innymi na Liverpool Sound City i The Great Escape).

Niezwykle szczęsliwy dla nich 2014 rok zakończyli ze stautetką Fryderyka w ręku za zwycięstwo w kategorii "debiut roku".

Już w listopadzie duet pochwali się nowym materiałem, album "Sea You Later" zostanie opublikowany 13 listopada. Podobnie jak przy pierwszym albumie, za kompozycje i teksty utworów odpowiadają Justyna i Kuba. Pierwszym singlem z nowej płyty jest utwór "Nie gotujemy".


Aktualności muzyczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!