Mistrzowie Złego Parkowania są również w Zbąszyniu. Tak nigdy nie zostawiajcie aut. Takich kwiatków nie brakuje u nas. Bywa, że nie ma którędy przejść ponieważ całe auto stoi na chodniku. Kierowca nie widzi w tym problemu. A pieszy? Zrób foto, przyślij. Pokażemy ich.

Mistrzowie Złego Parkowania są również w Zbąszyniu. Tak nigdy nie zostawiajcie aut

Często spotykamy auta parkujące na chodnikach, przejściach dla pieszych. Spróbujcie tylko coś powiedzieć kierowcy, a zaraz się na Was oburzy. Dlaczego kierowcy nie dostrzegają pieszych.

Zrób foto i przyślij je, wstawię na stronę.
d.michalczak@glos.com


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiVelorex - pojazd o bardzo prostej konstrukcji. Produkowany był w latach 1945-1973 z części i podzespołów motocykli marki DKW i Jawa. Nadwozie pojazdu lekkie wykonane było z rur stalowych początkowo obciągniętych płótnem, a późniejsze modele obciągano sztuczną skórą.

Źródło:gloswielkopolski.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!